Відповіді на гру Анаграмка в ВК

Соціальна мережа «ВКонтакте» пропонує нам безліч ігор для яскравого і цікавого проведення часу. Особливо популярні логічні ігри — вони володіють простим і простим геймплеєм, але пройти черговий рівень в них буває зовсім не просто. Сьогодні ми розповімо про новинку в таборі логічних ігор ВК — грі «Анаграмка», яка стрімко набирає популярність серед користувачів соціальної мережі. Ми розповімо про правила гри, а також підкажемо відповіді на гру Анаграмка у ВКонтакте.

Шукаємо відповіді до гри

Шукаємо відповіді до гри «Анаграмка»

Як грати в Анаграмку в ВК

Як випливає з назви, гра «Анаграмка» в ВК (https://vk.com/anagramka) належить до ігор-анаграма, що пропонує користувачеві скласти правильне слово із запропонованих і хаотично розкиданих букв. І якщо скласти правильне слово з чотирьох букв зазвичай не складає труднощів, то слово з 7-10 букв здатне спантеличити навіть розвинених інтелектуалів. Далі, я розповім про відповіді для гри Анаграмка в VK.

На щастя, в грі існують різні допоміжні інструменти, доступні після натискання чотирьох кнопок внизу ігрового екрана. Вони такі:

  • Перша кнопка зліва (з зображенням очі) — відкриває все слово цілком (необхідно затратити 1 золотий злиток);
  • Друга кнопка (+ А) — відкриє одну букву в слові (коштує 75 ігрових монет);
  • Кнопка зі стрілочкою повертає всі букви в їх первинний стан (все спочатку);
  • Кнопка «Запитати у друзів» — зберігає рівень в альбом, щоб друзі змогли вам допомогти.

    гра

    Гра «Анаграмка» в ВК

У грі існує як одиночний, так і розрахований на багато користувачів режим проходження, що дозволяє грати проти кількох гравців онлайн (кнопка «Створити битву»). Мінімальна ставка в колективному режимі — один ігровий золотий злиток, який можна заробити під час проходження гри або купити за реальні гроші (за кілька десятків рублів).

Створення битви в грі

Створення колективної битви в грі

Також ігрові монети можна заробити даючи відгадку за перші 30 секунд, і з проходженням завдань в грі.

Рекомендую: Також дуже популярною грою в VK є 5 відмінностей.

Відповіді на рівні в Анаграмка

Для тих гравців, які не відповіли на перші рівні гри Анаграмка, наводимо правильні відповіді на гру Анаграмка (перших 15 завдань):

Рагі — ГРА

ГЙЕНІ — ГЕНІЙ

Писаря — ВЕСНА

КВУС — СМАК

СЕГН — СНІГ

УМАГБА — ПАПІР

ЛІПНСЕАЛЬ — АПЕЛЬСИН

ЕРЕЗВК — звір

АНВФ — Фавна

СІГП — ГІПС

Рааф — АРФА

ЕЩПА — ЩЕПА (те саме, що і тріска)

ЛААБВУ — БУЛАВА

ОВТІМ — мотив

ЗАІБС — БАЗИС

Якщо ви застрягли на черговому завданні гри «Анаграмка», і не знаєте черговий відповідь на гру Анаграмка у ВКонтакте, тоді напишіть про нього в коментарях до даної статті, і ми колективно допоможемо вам його вирішити.

Недоліки гри Анаграмка

Гра з’явилася в ВК на початку квітня 2018 року і вже встигла отримати порцію критики від користувачів. Зокрема, відзначається помилки розробників в орфографії слів. Слово «КЛІЩ» в грі пишеться з м’яким знаком — «кліщі», «звір» в грі пишеться як «звір» (що ускладнює пошук правильної відповіді) і так далі.

«Кліщі» замість «КЛІЩ» в грі

Також користувачі відзначають труднощі підбору супротивників в колективному режимі, коли опонентів в грі важко дочекатися. Втім, гра Анаграмка VK стрімко розвивається, і знайдені гравцями недоліки швидко усуваються.

висновок

Гра «Анаграмка» в ВК — це популярна гра-анаграма, в якій гравцям пропонують розгадати скласти слово з доступних на вибір букв. Якщо ви застрягли на одному і початкових завдань, то вам допоможуть наші відповіді на гру Анаграмка в ВК. Ну а якщо ви не знаєте, як відгадати яке-небудь конкретне завдання, тоді пишіть його в коментарях до даного матеріалу, і ми разом допоможемо вам його вирішити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector