Клуб Романтики з кого малювали персонажів з реального життя

Після проходження декількох частин популярної гри багато гравців стали твердити, що персонажі схожі на кого-то. Але не зрозуміло на кого саме. Їх досить багато, можливо деякі були дійсно вигадані художниками. А про інших ми поговоримо окремо. І дізнаємося з кого ж саме малювали знайомих нам персонажів з реального життя в Клубі Романтики.

Що обов’язково потрібно знати про гру Клуб Романтики

В Play Market з’явилася незвичайна за своїм жанром гра «Клуб Романтики». Це невеликі любовні історії зі своїм сюжетом.

клуб Романтики
Гра «Клуб Романтики» в Google Play

Ігровий процес відбувається на статичному екрані, де нам потрібно вибирати варіанти відповідей. Історії, в яких персонажів малювали з реальних людей, написані текстом, супроводжувані картинками персонажів і сцен. І перед кожною дією нам потрібно прочитати, що сталося. Щоб вибрати правильну відповідь. За деякі правильні відповіді або завершені частини сюжету ми отримуємо параметри (силу, спритність і т.д.).

Можливості гри: Пояснення:
Вибирати повороти долі для свого героя.Кожен обраний нами крок буде впливати на майбутнє головного персонажа.
Протягом всієї гри ми можемо вибирати, як персонаж буде виглядати.Для цього можна купувати для нього новий одяг.
У будь-який момент ми можемо піти з хлопцем (за сюжетом) на побачення.А також вибирати між кількома дівчатами і хлопцями друзів, ворогів і т.д.

Гра розділена на кілька історій: «Вітрила в тумані», «Народжена місяцем», «Моя голлівудська історія», «Королева за 30 днів» та інші. У гри є офіційний сайт: http://yourstoryinteractive.com/. А також група в ВКонтакте, на яку вже підписано понад 300 тисяч користувачів.

Читайте також: скачати Клуб Романтики на комп’ютер.

З кого малювали персонажів в «Тіні Сентфора»

У грі «Клуб Романтики» в головному меню можна знайти підпис від розробників про те, що всі збіги випадкові. Але це не так. Телебачення і інтернет дали нам кілька сотень людей, яких ми можемо дізнатися навіть в темряві. Настільки закарбувалися в нашій пам’яті їх риси обличчя. Особливо тих, хто нам дуже подобається. І це швидше за все знають розробники гри КР. Таким чином стає зрозуміло, що Люка малювали з Леонардно Ді Капріо.

тіні Сентфора
Персонажі з «Тіні Сентфора»

Наступний персонаж, якого також змальовували з актора Джека Ніколсона — вітчим Сема.

Джек Ніколсон
Джек Ніколсон — вітчим Сема

Це можна визначити тільки по зачісці унікального артиста. А також по виразу його обличчя. Схожість цього персонажа Клубу Романтики можна знайти практично у всіх рисах обличчя. На них також можна прочитати, що вони не є позитивними персонажами. І швидше за все хочуть вчинити що-небудь погане з головним героєм. Наступний персонаж, якого багато гравців також швидко розкусили — Боббі. Його прототипом поза сумнівом був Гаррі Потер.

Гаррі Поттер
Відомий всім Гаррі Поттер

Гостре підборіддя великі очі і дугоподібні брови видають Боббі дуже сильно. Йому залишилося тільки покласти в руки чарівну паличку і одягти мантію, як в реальному житті. Наштовхують на цю думку ще й окуляри. Форма їх оправи різниться, але наявність цього предмета на носі вже вказує нам на схожість. Для тих, хто любить фільми за участю Сандри Буллок також було просто визначити, що мама Сари була змальована саме з цієї актриси.

Сандра Буллок
Сандра Буллок — мама Сари

Герої Клубу Романтики «Народжена місяцем» в реальному житті

У грі Клуб Романтики «Народжена місяцем» молодій дівчині пропонують відвідати вечірку на околиці міста. Потрапляючи на неї, головна героїня вливається в суспільство вампірів. І тут багато хто може помітити, що вона дуже схожа на Мішель Трахтенберг в реальному житті — провідну, співачку і актрису Голлівуду.

Мішель Трахтенберг
Головна героїня — Мішель Трахтенберг

Головна героїня зустрічає серйозного і холоднокровного хлопця. І його швидше за все малювали з Alexander Gajzler — модель.

Alexander Gajzler
Alexander Gajzler — Віктор

Користувачі часто цікавляться в ігрових топіках і форумах, з кого малювали ще одного хлопця в «Клуб Романтики» — Макса Фолля. У реальності — це Dilan Verlooy, фотомодель.

Dilan Verlooy
Макс Фолл — Dilan Verlooy

Є в «Клуб Романтики» і російські хлопці-моделі. Наприклад, Тимофій Руденко.

Тимофій Руденко
Модель Тимофій Руденко

Ймовірно, саме з нього був намальований Бенні Барт. Є й цікаві випадки зі другорядними персонажами. Моніка була вигадана для Клубу Романтики по реальній людині — Марго Роббі, зірка в Австралії, а також продюсер.

Марго Роббі
Продюсер Марго Роббі

Колега Мії в журналі, редактор і секретар Каміла, виявляється, була практично повністю без змін змальована з фотографії невідомої дівчини з інтернету.

Каміла
Невідома Каміла

Досить поглянути на фото, щоб підтвердити, що це дійсно вона. У грі «Клуб Романтики» трапляються і інші персонажі, прототипи яких невідомі.

клуб Романтики
Хлопець з гри Клуб Романтики

Але фотографія настільки збігається з малюнком, що не залишається ніяких сумнівів, що перед вами точна копія.

Це може бути корисним: проходження Клуб Романтики «Моя голлівудська історія».

З кого намалювали «Вітрила в тумані»

У грі «Вітрила в тумані» головна героїня першого сезону — білява дівчинка. Насправді її прототипом є дівчина з русявим волоссям — Лілі Джеймс.

Вітрила в тумані
Головна героїня — «Вітрила в тумані»

В інших частинах героїнь для Клубу Романтики змальовували зі Скарлет Йоханссон. А також Сальми Хайєк. Високий красень Себастьян насправді актор Anthony Engelken.

Anthony Engelken
Себастьян — Anthony Engelken

Але є ще думки, що він був змальований з російського поп-співака Валерія Леонтьєва.

Інші персонажі в реальному житті:

 • Вільям — персонаж явно взятий з образу Джеремі Самптор;
  Джеремі Самптор
  Вільям — Джеремі Самптор
 • Русалка — дуже схоже не дівчину по імені Табрет Бетел;
  Табрет Бетел
  Русалка — Табрет Бетел
 • Лу — цього персонажа важко з кимось сплутати. Адже він з’являвся раніше лише одного разу — у фільмі Гаррі Поттер.
  Лу
  Персонаж з Гаррі Поттера

Часто подібних порівнянь можна знайти безліч в соціальних мережах в тематичних топіках. Але більшість таких порівнянь сильно «притягнуті за вуха». І досить складно погодитися з стверджують. Скільки людей стільки думок. Але наші картинки засновані на об’єктивному думці більшості. Ви і самі можете переконатися, що всі вони дійсно мають багато подібностей з порівнянними прототипами.

Це може бути корисним: як ввести код в грі Клуб Романтики.

Інші персонажі клубу Романтики в реальності

Далі представляємо вашій увазі ще кілька персонажів «Клуб Романтики», які можуть бути не так схожі з реальними людьми. А також більш спірні варіанти порівнянь. Але вони теж гідні уваги.

Серед них:

 • Прибиральник — Ніл Флін. Персонаж був близько змальований, дуже схожа одяг, а також зачіска і очі;
  Ніл Флінн
  Прибиральник — Ніл Флін
 • Бібліотекарка — Софі Лорен. Два цих способу також дуже схожі. Перше, що кидається в очі — це, звичайно ж вік. Але риси обличчя і форма оправи окулярів також практично ідентичні в реальності і в Клубі Романтики. Зачіска і її форма на двох зображеннях однакові;
  Софі Лорен
  Бібліотекарка — Софі Лорен
 • Сара — Наталі Портман. У обох дівчат дуже схожі очі: їх форма, а також брови. Вік дівчат приблизно однаковий;
  Наталі Портман
  Наталі Портман — Сара
 • Темношкіра дівчина Сара — Ешлі Мюррей. У дівчат також схожі очі. На цьому схожість закінчується;
  Ешлі Мюррей
  Сара — Ешлі Мюррей
 • Кенді — Лілі Рейнхарт. Форма обличчя, колір волосся і відтінки шкіри — дівчата дійсно дуже схожі.
  Лілі Рейнхарт
  Кенді — Лілі Рейнхарт

Всі новини по грі, а також обговорення нових персонажів і частин гри «Клуб Романтики» ви зможете знайти на сторінках офіційної групи ВК — https://vk.com/public164141329. Тут ви дізнаєтеся про вихід нових серій. І найголовніше — ви зможете брати участь в конкурсах і ігрових події, які проводять розробники гри регулярно. В даний момент проходить конкурс «Повтори макіяж». І фанати гри з задоволенням в ньому беруть участь.

повтори макіяж
Конкурс «Повтори макіяж»

У групі також регулярно обговорюються сподобалися персонажі і можливі сюжети. Які ви вибрали або навпаки — не обрали. Ви можете в коментарях вказати нам, хто з героїв Клубу Романтики найменше схожий на людину з реального життя, а з кого саме малювали вашого улюбленого персонажа. Можна також самому пропонувати варіанти, які на ваш погляд дуже схожі на артистів співаків, музикантів. А ми постараємося змінити наш список або доповнити його.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector