Як скинути прогрес в Клубі Романтики і почати гру заново

Якщо ви любитель комп’ютерних і мобільних ігор, то знаєте, що перше проходження завжди буває невдалим. То ми персонажа неправильно качаємо, то вибираємо неправильний шлях. Доводиться повертатися в початок, щоб виправити це. У нашій статті ви зможете прочитати, яким способом можна скинути весь ваш прогрес в Клубі Романтики, щоб можна було почати гру заново.

Особливості гри Клуб Романтики

Для мобільних пристроїв з iOS і Android розробники з Молдови придумали барвисту гру — Клуб Романтики. Це неповторні мальовані історії в різних жанрах, які захоплюють увагу з перших хвилин геймплея. Сюжети кожної історії продумані, а персонажі і ігровий світ намальовані в приємних тонах.

клуб Романтики
Гра Клуб Романтики

У грі ми можемо керувати долею головного героя і впливати на результат всієї історії. Як обіцяють нам розробники, в своїх історіях ми можемо вибирати з ким будувати відносини, дружити або ворогувати.

напрями
напрямки гри

Особливості гри: Пояснення:
Багато рівнів.Гра розділена на кілька головних історій для досягнення прогресу. І кожна з них має свою назву: «Народжена місяцем», «Моя голлівудська історія», «Королева за 30 днів» і т.д.
Часто виходять оновлення.Нові історії виходять приблизно раз в 1-2 місяці.
Безпосереднє управління героями.В процесі нам належить вибирати з діалогових вікон, що ми хочемо сказати того чи іншого персонажу. Головному герою присвоюються різні додаткові параметри за певні дії.

Читайте також: як отримати чашки в грі Клуб Романтики безкоштовно.

Чи можна скинути свій прогрес в додатку

У мобільній грі Клуб Романтики весь сюжет залежить від наших виборів. Але в якийсь момент ми могли порвати відносини з гарною людиною. Або навпаки — зв’язатися з поганим. Вихід з такої ситуації може бути один — почати гру заново. Що ще дуже важливо, не видаляти додаток. Але як це зробити, знає далеко не кожен гравець. Тому ми вирішили вам допомогти з цим питанням.

Дотримуйтесь подальшої інструкції:

 1. Клуб Романтики потрібно закрити. І перейти на головне меню телефону;
 2. Потрібно знайти тут іконку, яка зображена у вигляді шестерінки. Це налаштування, натисніть на неї;
  Натисніть кнопку налаштувань
  Натисніть кнопку налаштувань Андроїд
 3. Знайдіть рядок, яка називається «Додатки». І обраний вами тапом;
  додатки
  Виберіть «Додатки»
 4. Вгорі вікна виберіть вкладку «Все». Зазвичай, її немає відразу ж у вікні. В такому випадку вам необхідно свайпом знайти цю вкладку;
  Знайдіть вкладку
  Знайдіть вкладку «Все» в додатках
 5. У цьому списку необхідно знайти нашу гру — Клуб Романтики і вибрати;
 6. У вікні «Про програму» потрібно знайти кнопку «Очистити дані». Вона допоможе видалити дані гри, які є в тому числі вашим збереженням.
  стерти дані
  Натисніть на кнопку «Стерти дані»

Після видалення даних знову відкрийте додаток і почніть заново геймплей з новим прогресом. Цей спосіб також підійде і для інших ігор, в які ви граєте на телефоні. Якщо потрібно почати заново, відкрийте всі додатки і знайдіть потрібне. Після чого видаліть його дані.

Це може бути корисним: як ввести код в грі Клуб Романтики.

Інші способи почати Клуб Романтики заново

При першому відкритті Клуб Романтики нам пропонується увійти за допомогою поточного облікового запису Google (який прив’язаний до пристрою). Або створити новий обліковий запис. Найчастіше ми погоджуємося на прив’язку гри до поточного профілю. Таким чином, навіть якщо видалити і заново встановити гру, прогрес скинутий не буде. Так як при черговому вході після скачування нової гри, нам знову пропонується авторизуватися тим же профілем.

Щоб почати проходити Клуб Романтики з новим прогресом, потрібно створити новий Гугл аккаунт. Або прив’язати інший існуючий профіль.

Якщо ви заплуталися, і у вас немає другого аккаунта, необхідно лише дотримуватися подальшої інструкції:

 1. Перейдіть за цією адресою;
 2. У формі, яка з’явиться на екрані потрібно натиснути на посилання «Створити обліковий запис»;
  Створити акаунт
  Натисніть на кнопку «Створити обліковий запис»
 3. Далі в новій формі запишіть ім’я і прізвище, необов’язково справжні;
  Введіть свої дані
  Введіть свої дані та ім’я облікового запису
 4. У рядку нижче потрібно ввести ім’я облікового запису. Це ж ім’я буде присвоєно вашої поштової скриньки Gmail;
 5. В останньому рядку введіть пароль, а поруч введіть його ще раз, щоб система переконалася, що ви записуєте його правильно. І натисніть кнопку «Далі»;
 6. На наступному етапі з’явиться ще одна форма. У ній потрібно ввести ваш номер телефону, а також нижче додатковий адресу електронної пошти. Ці дані вводити не обов’язково. Вони потрібні тільки для підтвердження входу в аккаунт або при відновленні даних аккаунта;
  Заповніть форму реєстрації
  Заповніть форму реєстрації аккаунта
 7. Нижче в формі також пропонується ввести стать, вік та іншу особисту інформацію. Ці дані вводити теж не обов’язково. Натисніть знову на синю кнопку «Далі»;
 8. На зазначену пошту або номер телефону повинен прийти код підтвердження, який потрібно ввести в поле для завершення реєстрації.

Введіть код і натисніть кнопку «Відправити». Необхідно ще раз підтвердити введення даних, погодитися з умовами використання та завершити процес реєстрації.

Вхід через новий акаунт

Тепер важливо дані від нового облікового запису Google запам’ятати, але краще записати.

Відкриваємо знову гру Клуб Романтики без вашого прогресу:

 1. Заходимо на головний екран, де нас просять авторизуватися в обліковий запис Google;
 2. Опускаємо вікно з проханням авторизації вниз до упору і знаходимо кнопку «Скасування». Натискаємо її;
 3. У новому невеликому вікні з’явиться список ваших акаунтів Google. І кнопка «Додати обліковий запис» — натисніть на неї;
  Додати аккаунт
  Натисніть на кнопку «Додати обліковий запис»
 4. Введіть пошту і пароль від нового аккаунта.
  Введіть пошту і пароль
  Введіть пошту і пароль від нового аккаунта

Тепер ви знаєте, яким чином можна скинути весь прогрес в грі Клубі Романтики, щоб почати геймплей заново.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector