Як знайти сторінку Момо в ВК

Користувачі стверджують, що вірус або бот Момо, запозичений з японських міфів, перекочував і в інші соціальні мережі. Дехто стверджував, що їм теж писав бот. Але чи є він справжнім, розіграш це друзів і як знайти сторінку Момо в ВК? У цій статті ви знайдете відповіді на ці питання.

Як написати Момо в ВК

При пошуку на сторінці в ВК сайт видає більше 12 тисяч користувачів з ім’ям, в якому зустрічається слово «Момо». Серед них немає жодного персонажа, який би писав користувачам страхітливі повідомлення. Після розголосу цієї істоти в соціальних мережах стали з’являтися групи з таким ім’ям, куди підлітки викладали фото і відеоролики з Момо. Часто можна знайти на аватарке зображення Момо. Але справжньої сторінки в ВК не існує.

Переписка Момо із західним блогером

Переписка Момо із західним блогером

Насправді Momo — це монстр з WhatsApp, який надсилає користувачам жахливі зображення. Після того, як хто-небудь дзвонив по японському номеру 8-134-510-2539, йому відповідало страшне птицеподобная істота з виряченими очима (Номер Момо в Whatsapp в Росії). Іноді воно здається навіть забавним, наспівуючи веселі пісні, але іноді намагається залякати співрозмовника, погрожуючи ножем. Після першого дзвінка істота починає дзвонити самостійно. Найчастіше дзвінки надходять пізно вночі, близько 3 годин. Чудовисько стверджує, що знає всі деталі особистого життя і говорить про швидку смерть співрозмовника протягом 4 днів.

Фейкові акаунти Момо

Фейкові акаунти Момо

Дивіться також: Фото Момо в повний зріст монстр з Ватсап.

Звідки з’явилося Момо

Момо — це персонаж, узятий з скульптури, яку створила японська компанія Link Factory. Її спеціальність — створення персонажів для фільмів жахів. Вперше відвідувачі побачили цю жінку-птицю в 2016 році на виставці Vanilla Gallery. Після цього латиноамериканський сегмент інтернету розніс новину про новий монстра, який загрожує життю підлітків. Цей висновок був зроблений після випадки самогубства 12-річної дівчинки з Буенос-Айреса.

Листування з монстром Момо

Листування з монстром Момо

Офіційно до сих пір не підтверджено, що випадок пов’язаний з листуванням в WhatsApp з Момо. Але дівчинка кілька разів виходила на зв’язок з ботом, це підтвердили залишилися дані про дзвінки в пристрої. Залишаються тільки здогадки, про що вони розмовляли з цим монстром. Характер подібних дзвінків від Momo дуже нагадує недавно потрясла світ гру «Синій кит», метою якої були також підбурювання до самогубства.

Розмова з Момо через повідомлення

Розмова з Момо через повідомлення

Влада Аргентини підозрюють, що цим займаються хакери, з метою заволодіти інформацією і майном інших користувачів, підбурюючи їх до самогубства. Хід подій при зв’язку з Момо завжди практично однаковий: поки користувач прослуховує незрозумілий шуми і звуки з динаміка свого пристрою, розумний алгоритм програми отримує відомості з його телефону, а через деякий час починається розмова. При бесіді Момо використовує інформацію, взяту з SIM-карти. Так, вона повідомляє користувачеві про те, що знає де він живе і як звуть його батьків.

https://youtu.be/HuqzpFDSwZc

Як уберегти дітей від Момо

Серед підлітків чимало тих, хто виявляє бажання зустрітися з Момо за допомогою своїх мобільних пристроїв під Вконтакте або Вотсап. Але ті, хто вже спілкувався з монстром стверджують, що цього робити не потрібно. Нічого доброго з цього не вийде. Багато психологів стверджують, що якщо батьки побоюються Момо, то боятися за дитину вже пізно. Це означає, що батьки не довіряють своїм дітям і мають деякі проблеми в спілкуванні.

Онлайн-ігри не вбивають дітей, якщо є якісь відхилення у дитини з психікою, то погіршити ситуацію можуть будь-які потрясіння. Перш за все дитині потрібно пояснити, що в наші дні отримати інформацію особистого характеру досить просто. Існує велика кількість баз даних, де зберігаються імена, прізвища та інші дані людей. Тим більше, що є сторінки, наприклад, ВК, де бот Момо може знайти потрібну інформацію і після цього повідомляти, що він все знає про співрозмовника.

https://youtu.be/eY5hM2b4djw

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector