Елементи, які повинен мати Ваш смартфон —


Реальність така, що нові смартфони є передовими пристроями лише незначний період часу. Ринок мобільних телефонів постійно розвивається і вдосконалюється. На жаль, для нас мобільні апарати морально і фізично застарівають. Варто відзначити, що це стосується не тільки бюджетних моделей, але і флагманських пристроїв. Безумовно якщо говорити про такі смартфонах як Iphone, Samsung (флагманські моделі), то вони служать набагато довше ніж бюджетний китаєць. І якщо Ви хочете отримати смартфон який буде справлятися зі своїм завданням ще кілька років, то потрібно і купувати той же iphone 8 plus або рівнозначну модель. Адже практично всі бюджетники в найближчі пару років будуть копіювати повністю або частково останні моделі смартфонів від Apple.

Якщо ж Ваших ресурсів недостатньо для покупки нових флагманських пристроїв, то нижче ми зібрали найважливіші елементи, якими повинен володіти будь-який смартфон.

Камера, процесор і пам’ять

Почнемо з банальних речей, але на довго останавлніваться на них не має сенсу. Зрозуміло, що камера є навіть на смартфонах за 40 доларів, але зараз ми хочемо загострити увагу, то камера повинна бути здвоєна, а саме на задній панелі має бути 2 камери, так ви отримати більш чіткий знімок при поганій освещенонсті, більш яскраві кольори та звичайно ж різні ефекти (боке і інші).

Тепер про пам’ять. Якщо ви купуєте смартфон, то потрібно намагатися брати в максимальній комплектації і розглядати до покупки версії на 16 гігабайт вбудованої пам’яті не має сенсу взагалі. Адже частина пам’яті забере операційна система, частина встановлені додаток, а для того щоб встановити, то що вам подобається місця вже не буде.

Ідентифікатор відбитка пальця і ​​зчитувач NFC

Інструмент надає можливість власникові без проблем розблокувати свій смартфон. Дане рішення відмінно захищає кишеньковий комп’ютер і особисті відомості його господаря від сторонніх індивідуумів. Невеликий, але важливий прилад швидко і коректно працює. Тут не потрібно запам’ятовувати складні паролі, вибудовувати незрозумілі шаблони, нервувати з — за введення помилкового коду. Модуль NFC призначений не тільки для сполучення двох пристроїв, але також може використовуватися для мобільних платежів.

Розмір і ергономіка

У кожної людини є свої переваги. Для одного чотири дюйми на дисплеї вже великий формат, а для інших п’ять з половиною одиниць буде стандартною діагоналлю екрану, і вони не комплексують, володіючи величезними апаратами. Все дійсно залежить від величини руки і способу життя людей.

Згідно зі статистикою, візуальна панель трохи більше п’яти дюймів є найбільш затребуваною серед споживачів смартфонів. Такі габарити дають можливість комфортно працювати з телефоном, зручно використовувати його повноцінні функції (переглядати відео, фотографувати, спілкуватися).

У переповнених місцях, громадському транспорті важко утримувати однією долонею величезний новий смартфон. Необхідно визначити габарити вироби, які не створюватимуть людині проблем при роботі.

Водонепроникний або вологозахищений корпус

Повсякденне життя приносить з собою багато несподіваних подій, які також можуть негативно вплинути на роботу улюбленого девайса. В даний час розумний телефон є нашою другою персональної електронної машиною, з якої люди дуже рідко розлучаються, вони беруть її навіть у ванну кімнату.

Користувачі портативної техніки не раз фотографують улюблені об’єкти в місті, сільської місцевості, роблять автопортрети на тлі вподобаних пейзажів. Під час таких дій не завжди світить сонечко. Восени і взимку нерідко випадають опади, рідина з небес може несподівано потрапити всередину трубки. У гаджетах, обладнаних спеціальним захистом, дана проблема вже вирішена виробником. Їх навіть можна помістити в сніговий покрив і використовувати його в якості штатива.

Якщо ж таке запобігання корпусу в зразку не передбачено, то власникам мобільників слід дотримуватися обережності і оберігати своїх улюбленців від попадання вологи. Деякі індивідууми нехтують елементарною безпекою, тому стають постійними клієнтами сервісних центрів. Вартість кількох ремонтів може перевищити ціну самого апарату.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector