Чому з’являється помилка 800 і як її виправити

В даний час мало тих, хто зовсім не користується Інтернетом, а також тих, хто ніколи не стикався з усілякими помилками під’єднання до мережі.

Користувачі, чий інтернет-провайдер забезпечує VPN-з’єднання через протоколи PPTP і L2TP, можуть зіткнутися з ситуацією, коли на екрані з’являється напис «Помилка 800». Цей напис особливо бентежить тих, хто не зовсім підкований технічно, а вихід в Інтернет дуже важливий для виконання певних завдань.

Скріншот робочого столу з помилкою 800

Виправити помилку і розібратися в причинах її появи може кожен

Фактори, що провокують збій

Розібратися, як вирішити проблему, що створилася, можна, але спочатку дуже важливо встановити причину, яка спровокувала збій при VPN-підключення.

причини помилки

Помилка 800 може виникати при з’єднанні з сервером компанії, що надає послуги, пов’язані з виходом в Інтернет. І слід зазначити, що абсолютно не важливо, який різновид приєднання (бездротове або дротове) надає провайдер.

Ноутбук і кабель інтернету

Причин виникнення такого збою може бути кілька. Перш за все, слід заспокоїтися і відмовитися від бажання тут же дзвонити в технічну службу провайдера. Проблема іноді вирішується дуже просто, тому немає особливої ​​потреби проводити час в очікуванні, поки фахівець компанії зможе виконати заявку.

Першою і одночасно загальнопоширених помилкою вважається просто виключена функція «Підключення по локальній мережі». Вона може бути випадково відключена, в зв’язку з цим, безумовно, буде відсутній підключення до інтернету.

Скріншот налаштування локальної мережі

Ще провокують збій VPN-підключення помилкові настройки на комп’ютері параметрів безпеки. Налаштування самого підключення, що супроводжуються помилками, також провокують неможливість з’єднання з компанією-провайдером.

Помилка 800 з’являється і в тих випадках, коли пошкоджений кабель, завдяки якому забезпечується VPN-підключення. Іноді з ладу виходить мережева карта, безпосередньо забезпечує зв’язок між користувачем і провайдером.

усунення проблеми

Коли були виявлені обставини, що провокують відсутність контакту з провайдером, можна приступити до дій, які дозволять ліквідувати виниклі проблеми.

Відновлення підключення до мережі

Доказом відсутності підключення до мережі є індикатор, який представляє собою маленьке зображення двох моніторів з червоним хрестом. Цей індикатор легко виявити в нижньому кутку з правого боку екрану.

Де знаходиться мережа та інтернет в панелі управління

Щоб забезпечити активне підключення, слід викликати «Пуск», а потім послідовно перейти з «Панелі управління» в «Мережеві підключення». Коли на ПК встановлено Windows 7, необхідно знайти параметр «Мережа та інтернет».

Здійснивши правильний перехід, на екрані можна буде побачити можливі під’єднання до мережі. Якщо вони знаходяться в робочому стані, то повинні обов’язково світитися. Якщо ж іконка з потрібним VPN-включенням не світиться, не є активною, слід клікнути по ній правою клавішею мишки, в контекстному меню вибрати «Включити».

У тих випадках, коли помилка 800 була спровокована випадковим від’єднанням від мережі, проблема зникає після виконання перерахованих вище дій.

Якщо ж після всіх маніпуляцій біля іконки продовжує перебувати червоний хрест, проблема, можливо, полягає в самій мережевої карти, яка може просто вийти з ладу, або в налаштуваннях підключення містяться помилки.

Для виявлення помилок підключення необхідно спочатку вийняти кабель, візуально оглянути роз’єми на предмет механічного пошкодження. Якщо пошкодження відсутні, кабель знову вставляють в мережеву карту, перевіряючи VPN-підключення.

Коли ж підключення, незважаючи ні на що, залишається неактивним, слід перевірити саму мережеву карту. Дуже добре, якщо ПК оснащений двома мережевими картами. Досить під’єднати кабель в роз’єм другий мережевої карти.

Відновлення налаштувань мережевої карти

Скріншот панелі управління Windows XP

Коли фізичне під’єднання до інтернету перевірено, а помилка продовжує з’являтися, важливо перевірити настройки самої мережевої карти.

Клікнувши правою клавішею мишки по іконці «Підключення по локальній мережі», необхідно вибрати параметр «Властивості».

Далі перейти на вкладку «Протокол інтернету». У більшості випадків адреси присвоюються автоматично, тому важливо переконатися, що точка встановлена ​​на рядку «Отримати IP-адресу автоматично». У тих випадках, коли провайдер виділяє певний IP-адреса, він повинен бути у користувача. У разі відсутності слід зателефонувати в технічну підтримку і отримати всі необхідні дані.

Неправильно вказану адресу сервера також є перешкодою успішного підключення. Проконтролювати правильність введення адреси сервера можна, перейшовши на вкладку «Загальні». Точна адреса сервера легко дізнатися, відвідавши сторінку самого провайдера.

Блокувати доступ до інтернету може фаєрвол, який був раніше інстальований на ПК. Досить відключити його, переконатися, в ньому чи полягала проблема. Якщо це так, слід внести зміни в його параметри.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector