Чому швидко розряджається батарея на телефоні

У сучасному світі все настільки швидко змінюється, що іноді людина не встигає відслідковувати все те нове, що виникає в технічній галузі. Прагнучи слідувати новим віянням, багато відсувають убік свій старий мобільний телефон, а натомість набувають сучасні смартфони.

Безумовно, вони вражають своєю функціональністю, кількістю приємних і потрібних можливостей. На жаль, не встигнувши натішитися новому гаджету, раптово настає розчарування, а все тому, що швидко розряджається батарея на телефоні.

iPhone розряджена батарея

Є кілька причин швидкої розрядки телефону

Якщо старий мобільник був готовий працювати старанно по кілька днів, то новенький смартфон встигає розрядитися іноді менше ніж за добу, при цьому ще й серйозно нагрітися.

Безумовно, перше, що спадає на думку в якості причини швидкої розрядки телефону — заводський брак. Проте чи так це насправді чи існують інші причини, чому швидко розряджається батарея на телефоні, можна розібратися, вивчивши поради бувалих користувачів.

Причини та шляхи їх вирішення

Існує кілька ймовірних причин, які сприяють тому, що швидко сідає акумулятор на телефоні.

Не лінуйтеся, вивчіть рекомендації, застосуєте їх на практиці і тоді ви зможете самостійно розібратися, чому гріється телефон і швидко сідає батарея. Крім цього, вам стане абсолютно зрозуміло, що робити, якщо ви в якийсь момент знову виявите таку проблему.

яскравість дисплея

Іноді проблема полягає в тому, що саме ви віддали перевагу змінити налаштування, підвищивши яскравість гаджета. На жаль, підвищення яскравості здатне стрімко розряджати будь-який пристрій.

З такою ж ситуацією можна зіткнутися, коли ноутбук працює не від мережі, а від акумулятора. При підвищеній яскравості дисплея заряд акумулятора лептопа на подив тим, хто раніше не відстежував таку ситуацію, стрімко вичерпується.

З’ясувавши, чому швидко сідає батарея на телефоні, важливо тепер розібратися, що ж робити, щоб прибрати зайву яскравість, забезпечивши більш тривалу роботу смартфона.

Щоб внести бажані зміни, увійдіть в «Налаштування», перейдіть в «Екран», там ви виявите повзунок, який можна рухати вправо або вліво, збільшуючи або зменшуючи яскравість.

Зменшення яскравості екрану на Samsung

Висока яскравість дисплея також сприяє швидкій розрядці акумулятора

Не слід надмірно сильно зменшувати яскравість, тому що потім будуть втомлюватися очі. Навряд чи користуватися таким смартфоном буде зручно.

Досвідчені користувачі рекомендують вибирати «золоту середину», встановлюючи показник в 50%.

До речі, в деяких сучасних девайсах можуть бути вбудовані функції інтелектуального очікування і автоповороту дисплея.

По суті, якщо для вас найважливішим є збереження заряду батареї, краще вимкніть ці дві функції, тоді в робочому стані ваш смартфон буде перебувати довше.

бездротові інтерфейси

Розряджати смартфон може бути наслідком того, що ви підключили деякі бездротові інтерфейси. Ви навіть самі того не помічаєте, як вони постійно працюють, але тільки в фоновому режимі.

Безумовно, для забезпечення їх працездатності, смартфону доводиться виділяти достатню кількість заряду.

З цієї причини, якщо ви не маєте потребу в конкретний момент в GPRS, Bluetooth, 3G або Wi-Fi, не забудьте їх відключити. Включайте тільки в міру необхідності, до того ж не слід запускати їх все одночасно.

Android бездротові функції

Вимкніть невикористовувані функції для збільшення терміну служби

Також в сучасні девайси виробники впроваджують функції геолокації. Звичайно, ця функція відмінна, без неї неможливо грати в деякі улюблені письменники і поети, але знову-таки візьміть за правило її включати, тільки коли вона вам потрібна.

В іншому випадку геолокаційні функція без вашого відома самостійно завантажує карти, під’єднується до соцмереж, веде бурхливу діяльність, сприяючи тому, що на телефоні швидко сідає батарея. Що робити, зрозуміти нескладно, просто відключити її в «Налаштуваннях».

альтернативні причини

Відповісти на питання, чому нагрівається телефон і швидко сідає батарея, можна і по-іншому. Часто така проблема переслідує тих, хто не може відмовитися від пристрасті до мобільних ігор.

Сучасні ігри яскраві, контрастні, але щоб забезпечити все це, грі, дійсно, важливо тягнути більше ресурсів. Тепер стає зрозуміло, чому після декількох хвилин гри ваш смартфон наполегливо сигналізує, що виникла проблема з зарядкою, що потрібно терміново підключитися до мережі.

З огляду на все це, краще взяти за правило грати в ігри, якщо є можливість підключитися до мережі, щоб підзарядитися. Якщо ж ви перебуваєте в поїздці, у вас відсутній альтернативна можливість зарядити акумулятор, стримаєте своє бажання пограти в гру.

Тоді ваш смартфон не буде нагріватися і зможе попрацювати набагато довше.

Ще одним радою є відмова від частих перезавантажень смартфона. Запуск і вимикання пристрою тягне велику кількість заряду, тому до таких дій варто вдаватися, лише за крайньої необхідності.

Швидкий розряд батареї може бути «привітом» вірусного ПЗ. Ми рекомендуємо захистити свій смартфон від небажаного вторгнення установкою хорошого антивіруса. Тоді і проблема з зарядкою акумулятора буде теж вирішена.

Телефони на зарядці

Високоресурсні гри, часті перезавантаження пристрою, віруси — в результаті, вам доводиться нерідко підключатися до розетки

Hard Reset

До речі, ліквідувати віруси, а заодно призупинити деякі програми, якими ви не користуєтеся, але вони активно зжирають енергетичний ресурс, допоможе Hard Reset.

В цьому випадку, звичайно, доведеться розпрощатися з тим, що було вами закачано, встановлено, збережено після придбання смартфона. Якщо ви зможете зупинити непотрібні програми, тоді найкраще зробити саме це, переглянувши екран статистики.

Якщо ж ви там нічого не побачите, тоді іншого варіанту, ніж Hard Reset, у вас немає. Можете заздалегідь перекинути на ПК цінні фото, а програми, в яких ви потребуєте, ви зумієте згодом встановити заново.

Hard Reset являє собою жорстку перезавантаження. Для цього спочатку увійдіть в Android system recovery, потім перейдіть на рядок «wipe data / factory reset», в цьому вам допоможе кнопка, яка регулює гучність.

Далі клікніть по кнопці «Power» (на деяких пристроях буде «Home»), а потім знайдіть рядок «Yes — delete all user data».

Після цього ваш девайс перезавантажиться, все успішно повернеться до заводських налаштувань.

механічні поломки

На жаль, причиною виникнення серйозних проблем, пов’язаних з зарядом акумулятора, можуть ставати механічні поломки.

Якщо ви упустили смартфон, облили його водою, залишили тривалий час перебувати під пекучими променями сонця, то не звинувачуйте нікого, крім себе. Сучасні девайси вимагають до себе дбайливого ставлення, в іншому випадку їх робота буде супроводжуватися неприємними сюрпризами.

Усунути механічні пошкодження ви самі навряд чи зможете, тому доведеться розщедритися і віднести лептоп в сервісний центр.

Отже, причин, за якими сучасні смартфони дуже швидко вибухають, при цьому ще й нагріваються, може бути кілька. Однак впоратися з більшістю з них під силу кожному, якщо прогнати лінь і вивчити корисні рекомендації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector