Як підключити PS Vita до PS4

Sony Computer Entertainment — всесвітньо відомий гігант в ігровій індустрії. Є одним з підрозділів компанії Sony і займається безпосередньо розробкою відеоігор, апаратного та програмного забезпечення для консолей PlayStation (PS). Сучасні ігромани з приємною ностальгією згадують дитинство, проведене за джойстиком від PlayStation 1 (PS1). Це була перша ігрова консоль з лінійки PlayStation. Час йде, і прогрес не стоїть на місці — в 2013 році на світ з’явилася PlayStation 4 (PS4).

Синхронізація PS Vita і PS4

Як синхронізувати PS Vita і PS4.

Однак Sony Computer Entertainment займається розробкою не тільки консолей. Ще вони досягли успіху в розробці портативних консолей, найвідоміша з яких PlayStation Vita (PS Vita). Сьогодні ми поговоримо про двох цих пристроях і їх взаємодії між собою. Як правило, підключають PS Vita до PS4 для наступних цілей: дистанційне відтворення і другий екран.

Дистанційне відтворення

Це дуже зручна і корисна функція. Вона дає користувачеві можливість управляти ПС4 за допомогою ПС Віта без будь-яких проводів. А також є можливість використовувати ПС Віту як другий джойстик. Якщо гра для ПС4 підтримує дистанційне відтворення, то можна грати в неї і на ПС Віта. Область дії бездротового з’єднання досить обширна і буде діяти на всій території квартири, а в деяких випадках навіть за її межами.

Дистанційне відтворення

другий екран

Справжні фанати відеоігор по достоїнству оцінять цю функцію. З її допомогою вся корисна інформація про гру буде передаватися на дисплей ПС Віта. Це може бути що завгодно: кількість доступних в грі ресурсів, карта, радар — і все це прямо під рукою.

Перед тим як ми почнемо розглядати безпосередньо процес синхронізації пристроїв, хотілося б акцентувати вашу увагу на тому, що не всі ігри для ПС4 підтримують ці функції. Точну інформацію можна дізнатися, подивившись на зворотному боці коробки диска або просто прочитавши опис гри в інтернеті.

другий екран

способи підключення

Існує кілька можливостей підключити ПС Віта до PS4, і всі вони реалізовані за допомогою додатка «З’єднання PS4». Воно саме вибере доступний спосіб синхронізації і запропонує його користувачеві.

  • Перший спосіб — ПС Віта підключається до ПС4, використовуючи бездротову мережу.
  • Другий спосіб — використовуючи домашню мережу Wi-Fi.
  • Третій спосіб — за допомогою інтернету.

ПОРАДА. Краще буде скористатися першим способом. Він набагато практичніше, тим більше за рахунок безпосереднього з’єднання двох пристроїв поліпшується якість сигналу. Для підключення будемо проробляти дії паралельно на обох пристроях.

На системі PlayStation 4

  1. Зайдіть в меню «Налаштування» — «Налаштування з’єднання дистанційного відтворення» і поставте позначку в полі «Дозволити дистанційне відтворення». «Дозволити дистанційне відтворення»
  2. Тут же перевірте, що стоїть відмітка в полі «Пряме підключення до системи PS Vita».

На PS Vita

  1. Перейдіть в меню «З’єднання ПС4», потім «Запуск». Система надасть вам вибір між двома функціями — другий екран або дистанційне відтворення. Виберіть необхідну. Вибір на PS Vita
  2. Якщо ви вже були зареєстровані в системі PlayStation раніше, то можете пропустити цей крок. При першому підключенні необхідно ввести восьмизначних число. Зробити це потрібно протягом декількох хвилин. Якщо ви не встигли, то для отримання нового коду натисніть кнопку «Назад» на ПС Віта.
  3. ПС Віта почне пошук ПС4 і запропонує оптимальний спосіб для підключення.

От і все. При правильному виконанні вищеописаних дій на екрані ваших ПС Віта і ПС4 буде відображено одне і те ж зображення (в разі використання дистанційного відтворення).

На цьому наша стаття добігає кінця. Сподіваємося, вона була корисною і допомогла вам зрозуміти, як підключити PS Vita до ПС4.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector