Чому різко впали позиції сайту, як повернути позиції сайту, курси seo, уроки розкрутки сайтів

позиції в гуглі
Напевно, ця проблема цікавить багатьох людей, адже різке падіння позицій сайту неминуче веде до зменшення відвідуваності, а значить і до зменшення прибутку. У таких випадках паніка зайва, так як треба думати тверезо і аналізувати. Не варто очікувати швидкого повернення позицій в незалежності від проблеми, ну хіба що ви самі або програміст, який працює над вашим проектом, не змінив УРЛ сторінок або видалив ключові слова. Як мінімум, в такій ситуації можна зробити бекап на хостингу, якщо є резервна копія або по пам’яті відновити. Але якщо причина пов’язана з пошуковою системою, то готуйтеся до довгого і виснажливій праці.

Є випадки, коли позиції сайту скачуть, це теж не поодинокий випадок, і якщо ваш сайт стрибає з першої сторінки на другу або третю і назад, це означає що шукає своє місце. Таке характерно і для тих web-сайтів, які стрибають і на більш далекі сторінки. Найчастіше цей феномен можна віднести до молодих сайтам, але останнім часом почастішали випадки стрибків старих проектів, яким по 3-5 років. А в цей час молоді, і нікому не відомі проекти з’являються вище вас. Якщо виникають проблеми, і ви не можете вирішити її самостійно, значить треба звернутися до фахівця і як можна раніше. Так само, для економії коштів, можна записатися на індивідуальні курси СЕО і на прикладі свого web-сайту, на практиці вивчити процес розкрутки сайтів в інтернеті. Наприклад, сайт був на першій сторінці, а стрибати почав на десяту і назад, це означає що, швидше за все він зупиниться на сторінці п’ятої або нижче. Знайшовши середину свого місця, інтернет ресурс заспокоїться. Але в більшості варіантів, такий майданчик просідає і нижче. Тут кілька початкових кодів, перше, це висока конкуренція, яка постійно тисне, друге, ви перестали працювати на сайті, немає нового контенту і посилань, третє, все разом узяте. Варто звернути увагу на внутрішню оптимізацію і збільшити відвідуваність.

Просіли позиції — як підняти?

Як відомо, немає нічого неможливого. Якщо відкинути всі технічні проблеми і питання про внутрішню оптимізацію не варто ребром, почніть активно працювати над написанням унікального контенту. Авторський контент, природно тематичний і з підібраними ключовими словами в різних напрямках, допоможе збільшити відвідуваність і покаже пошуковим системам, що інтернет проект живий, він активно працює і таким чином йому можна поставити плюс. Такі сайти подобаються ПС. Займіться нарощуванням посилальної маси, але не переборщіть, всього повинно бути в міру, а то можна зробити тільки гірше. Витратьте трохи грошей на контекстну рекламу, адже пошукові системи на цьому заробляють, а значить, і перевагу віддають тому сайту, який готовий вносити кошти для їх розвитку. Це так само корисно і власнику сайту, адже так можна швидко отримати клієнтів в період затишшя.

Автор статті: http://www.seomid.com.ua/

Підведемо підсумки. Сайтом треба займатися постійно, і якщо сьогодні ви на висоті, то це не означає, що треба розслаблятися, адже завтра можна і впасти. Слідкуйте за своїм інтернет бізнесом і активно просувайте, тоді позиції будуть твердо стояти в перших рядах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector