Які переваги у VDS-хостингу перед віртуальним хостингом

VPS
Якщо ви вперше зіткнулися з необхідністю розміщення сайту в Інтернеті, то, швидше за все, перед вами постане проблема вибору — який хостинг купити. Багато компаній пропонують VPS-сервер — персональний віртуальний сервер, що володіє багатьма перевагами фізичного, і все це на тлі доступною вартості. Таке рішення може бути альтернативою фізичній сервера або базового віртуальному. У чому їх відмінності і чи є сенс платити більше? Давайте обговоримо.

Що пропонують провайдери?

Якщо ознайомитися з пропозиціями більшості провайдерів, ви помітите, що за ціною замовити VPS для сайту обійдеться трохи дорожче, ніж віртуальний хостинг. Такі розцінки пов’язані з обсягом ресурсів:

  • При покупці ви отримуєте більше можливостей для професійної підтримки сайтів. Ще один бонус в тому, що всі VPS-ресурси персоналізовані, тобто не розподіляються між користувачами, які є сусідами по фізичній хостингу.
  • Ще одна відмінність — функціональність. Ви можете управляти майданчиками, використовуючи панель управління, надану провайдером. Виходить, що VDS — це можливість встановити на віртуальний сервер вбрання на свій смак ПО, з яким буде зручно працювати.
  • На віртуальному хостингу все ресурси діляться між клієнтами одного провайдера, які розміщені на одному сервері. В результаті ви змушені миритися з деякими обмеженнями, хоча і за ціну нижче.

Підсумуємо: віртуальний хостинг є економічним варіантом для безперебійної роботи сайту з невеликим навантаженням і маленькою аудиторією. Такий варіант підійде скоріше початківцям проектам. При обмеженому бюджеті цілком можна задовольнятися і базовим віртуальним хостингом, поки проект набере обертів і буде приносити дохід, який дозволить рухатися далі і інвестувати в покупку VDS-сервера.

Якщо ви хочете розвиватися, має сенс переходити на VPS. Це найкраще рішення для великих проектів з об’ємними базами даних. Купуючи VDS-сервер, ви керуєте їм віддалено, налаштовуючи під свої потреби і гарантовано отримуючи високі обчислювальні потужності і надійність. Звернувшись до послуг солідних провайдерів, ви отримаєте VPS-хостинг міжнародного рівня з сучасною технологією віртуалізації. Ви можете підібрати оптимальний для себе тариф з одним або декількома IP-адресами, можливістю редагування, безлімітного трафіку і іншими перевагами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector