Чому пароль треба ставити навіть на домашній комп’ютер? —

пароль
У сучасному глобалізованому світі інтернету і доступу до мережі необхідно пам’ятати про одне важливо правилі — пароль повинен бути навіть там, де він здається не потрібен. І так, в мережі мільйони матеріалів про важливість пароля, але як показує практика — цим багато хто нехтує.

Що може статися, якщо на будь-якому гаджет не буде пароля?

Почнемо з банального — смартфон.

Історія заснована на реальних подіях. Ви гуляєте по магазину і у вас крадуть сумку, в ній знаходиться смартфон і банківська карта. Здається, але що може статися. Виявляється може. Зловмисник підходить до банкомату (в оригінальній історії був приватбанк, невідомо чи можна зробити так і з іншими банками) вставляє карту і запитує зміну пін коду, а для підтвердження запитує код в смс. Зловмиснику приходить смс повідомлення з кодом на телефон, він його вводить і змінює пін код, а далі ….

Якби на смартфоні стояв пароль на читання смс або пароль на розблокування смартфона — ніхто не зміг би прочитати смс, а поки злодій намагався розблокувати телефон — ви вже б заблокували карти.

Те ж саме і може бути з планшетом і іншими мобільними гаджетами.

Тепер поговоримо про стаціонарних ПК.

Здається ніхто крім мене за цей комп’ютер не сідає, з цієї причини я можу безболісно користуватися ним без пароля. Але що буде якщо Ваш комп’ютер ні з того ні з сього відмовить і не захоче запускатися. Наприклад вийде з ладу дорогий блок живлення, який дешевше відремонтувати ніж ставити новий. Ви несете його в мастерсткую і тепер вся майстерня знає Ваші збережені паролі в браузері, знає всю історію відвіданий сайтів і так далі.

А що якщо на вхід в виндовс стояв би пароль — нічого, людина яка займалася ремонтом відновив блок живлення і перевірив комп’ютер на запуск, останній би включився і все …

підсумок

Ввести пароль перед початком роботи — секундна справа, але це може Вас уберегти від втрати як грошей, так і інформації. Так що, поставте пароль і спите спокійно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector