Як робити ефекти в Фотошопі

Будь-яке зображення може бути змінено до невпізнання, якщо скористатися можливостями Adobe Photoshop. Ця програма дозволяє створювати неймовірні ефекти, стираючи межі між реальністю і ілюзією. Будь-яка фотографія, зроблена наспіх, може перетворитися на справжній шедевр, якщо до неї докладе руку творча особистість, використовуючи можливості Фотошопа. Для того щоб кожен міг удосконалювати зроблені власноручні фотознімки, слід спочатку розібратися в тому, як робити ефекти в Фотошопі.

Основи створення ефектів

Adobe Photoshop ефекти

Photoshop має величезну кількість ефектів і можливостей їх застосування

Щоб особиста сторінка в соціальній мережі стала максимально популярної, щоб особистий блог супроводжувався високою відвідуваністю, слід подбати про виставлення дивовижних фотографій, які привернуть увагу кожного відвідувача сайту. Це вдасться лише тим, хто орієнтований на роботу з графічною програмою Photoshop, хто підвищує власні навички та цікавиться її новими функціями.

Починати шлях освоєння Photoshop слід з малого — з її азів — з того, як додати ефекти в Фотошопі. Тільки після того, як ці навички будуть доведені до автоматизму, користувачеві можна переходити до вивчення та практичного використання складних ефектів.

прості ефекти

Безумовно, для того, щоб приступити до вивчення всіх можливостей графічного редактора Adobe Photoshop, його спочатку слід встановити на комп’ютерну техніку. Досвідчені користувачі рекомендують віддавати перевагу повної версії програми, оскільки в урізаному форматі можуть бути відсутні вбудовані фільтри, внаслідок цього мінімізуються шанси отримати після виконання нескладних маніпуляцій оригінальне фото.

Цікавлячись, як накласти ефект в Фотошопі, багато хто бажає отримати інформацію про те, як це зробити з максимальною легкістю? Ще деяка частина користувачів бажає спочатку вивчити найпростіші ефекти, а вже після цього приступити до вивчення складних.

ефект Боке

До якої категорії (простою або складною) відноситься ефект, іноді визначити досить складно. Той, хто володіє досконало навичками роботи з графічною програмою, кожен ефект може назвати нескладним, а той, хто тільки приступає до оволодіння навичками, буде постійно бачити складності на своєму шляху.

Незважаючи на це, досвідчені користувачі все-таки виділяють фільтр, з якого найкраще починати освоєння Фотошопа. За допомогою фільтра Nick Collection (Color Efecs Pro 4) можна навчитися змінювати стиль, контраст, яскравість зображення, а також робити всілякі креативні ефекти.

Щоб додати бажаний ефект, користувач зобов’язаний відкрити в програмі зображення, яке потребує корегування. Далі на панелі інструментів слід вибрати пункт «Фільтр», після чого перейти в «Галерею фільтрів». У ній запропоновано достатню кількість цікавих варіантів. Користувач повинен переглянути їх, теоретично «приміряючи» до зображення.

Існує кілька фільтрів, які супроводжуються великою кількістю додаткових ефектів. До таких популярних фільтрів відносяться: імітація, спотворення, текстура, штрихи, ескіз та інші.

Застосувавши певний фільтр, не слід від нього відразу ж відмовлятися, якщо з першого погляду результат не вразив. Зовсім не заважає попрацювати над кількістю відтінків, розміром зображення, текстурою. Кожна дія, вироблене над зображенням, здатне докорінно його змінити на краще.

Створення складних ефектів

Після засвоєння початкових кроків хочеться швидко навчитися робити більш складні перетворення, щоб вони були схожі на творіння справжніх майстрів, майстерно працюють в Фотошопі.

Як створити 3D-зображення

Якщо дуже хочеться вразити своїх друзів навичками роботи в Фотошопі, то корисно розібратися з тим, як зробити 3D-ефект в Фотошопі.

Для того щоб створити таке оригінальне зображення, спочатку потрібно запастися основою. Користувач повинен вибрати об’єкт, який повністю знерухомлений. Цей об’єкт необхідно двічі сфотографувати, але з невеликим зсувом, в межах двох сантиметрів.

Після того як основа для створення 3D-фото підготовлена, користувач може приступати до практичних дій. Спочатку слід обидві отримані фотографії завантажити і помістити поруч, умовно називаючи перший знімок лівим, а другий — правим.

Правий знімок слід скопіювати, після чого відкрити лівий знімок і вставити скопійований правий знімок. Вийде два шари, в яких важливо не заплутатися — шаром 1 вважається правий знімок, а Background — лівий.

Клікнувши подвійним клацанням по першому шару, слід викликати Layer Style Box, після цього перейти в Advanced Blending, потім відразу ж виявити і перейти в Channels. Там вже встановлена ​​в маленькому віконці галочка, яку слід зняти. Це дозволить усунути з правого зображення все червоні відтінки, в результаті чого на фото почнуть проявлятися стереоефекти.

3D фотографія

Наступний крок передбачає відкриття Background, перейменування його в шар 0, а потім вибір Move Tool. Приблизно в центрі фото слід вибрати умовну точку фокусування, щодо якої слід трохи зрушити праву фотографію. Зайві краю 3D-зображення обрізаються. Відредаговане 3D-фото зберігається, після цього надягають 3D-окуляри і візуально оцінюється результат роботи.

Проробивши один раз такі коректувальні дії, згодом робити 3D-зображення буде абсолютно нескладно.

Створення VHS ефекту

Окремі користувачі активно цікавляться тим, як зробити VHS ефект в Photoshop?

Розібратися і в цьому питанні нескладно, якщо скрупульозно вивчити рекомендації досвідчених користувачів. Спочатку слід написати що-небудь, вибравши шрифт, відповідний до стилю ретро. Далі цей текст необхідно продублювати тричі.

Потім, щоб додати VHS, необхідно попрацювати над кожним з трьох створених дублів. Відкривши перший дубль, викликають меню «Рівні», в якому встановлюють нульовий показник на червоному і зеленому каналі, тому зображення стане синім.

VHS ефект

У другому дублі прибирають синій і червоний канали, а в третьому — синій і зелений.

Всі три різнокольорових шару розташовують на невеликому зміщенні відносно один одного, після чого застосовують фільтр розмиття. До кожного шару застосовується режим накладення, супроводжуючи зображення непрозорістю до 15% і додаючи заливку.

Ефект VHS буде забезпечений, якщо користувач також застосує фільтр «Шум», встановивши показник 16%, прибравши галочку навпроти «Монохромний», а також встановивши параметр «Зовнішнє світіння».

Потім користувач повинен створити лінію перешкод, застосовуючи відповідний інструмент «Прямокутну область». Уже на цьому етапі можна отримати бажаний ефект VHS. Однак досвідчені користувачі можуть далі продовжити процес креативного зміни фото, значно підсилюючи ефект VHS.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector