Чому не варто купувати телевізор SMART? —


Про технологію смарт згадується щоразу, коли пропонують вибирати телевізор і як правило, відповідь на питання купувати телевізор СМАРТ чи ні полягає не раціональності, а тому що рекламує дана стаття, сайт. Якщо рекламуються телевізори, то відповідь буде таким, що дана технологія дозволить Вам дивитися відео на Youtube, Мегого і так далі. Або якщо автор статті рекламує приставки, то відповідно і відповідь буде протилежним, нібито, навіщо вам переплачувати за технологію, якщо можна купити додатково приставку з великою кількістю функцій і так далі.

У даній статті нічого не рекламується, а наводиться лише один аргумент з яким зіткнулися всі користувачі телевізорів SMARTвипущенних до 2012 року.

Суть проблеми!

До 2012 року в усіх ТВ був вбудований плеєр youtube, який відмінно програвав відео з однойменного відеохостингу і прекрасно працював. Але починаючи з 2017 року компанія гугл перестала підтримувати flash плеєри та всі користувачі втратили можливість переглядати ролики. У той час як виробники телевізорів нічого робити не збираються і офіційну відповідь таких компаній: «Ви можете купити новий телевізор, або придбати приставку».

Ось і вся суть технологій 21 століття, покористувалися телевізором протягом 5-6 років, все вистачить купуйте новий.

висновок

Якщо ви зараз розглядаєте можливість купити новий телевізор, то дійсно не варто купувати SMART, тому як залізти в мізки і встановити додаток без виробника — неможливо. А ось в Андроїд приставку можна поставити — все що завгодно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector