Типи систем відеоспостереження. Правильна установка і настройка —

система відеоспостереження фото
Так як системи відео спостереження з кожним роком набирають все більших обертів і це не стосується комерційний підприємств, де кожен власник компанії вже подбав про встановлення даних систем. Варто зазначити, що такі системи повинні бути, тому що вони забезпечують не тільки безпеку бізнесу, а й дозволяють зберегти Ваше майно або проконтролювати співробітників Вашої компанії. Системи відеоспостереження умовно можна поділити на дві групи:

Типи систем відео спостереження

 1. Система відео спостереження за допомогою DVR.
 2. Система відео спостереження за допомогою програмних рішень.

Перша система має великий попит серед невеликих магазинів. Варто зазначити, що майже до будь-якої такої системи можна підключити інтернет, це робиться для того, щоб можна було вести відео спостереження віддалено. У великих супермаркетах використовуються системи за допомогою, яких можна здійснювати касовий контроль. Найчастіше до даних систем підключається ще й контроль за продажами. Після чого можна буде промоніторити будь-який фрагмент, і побачити, як саме відбувалося зважування товару. Багато власників магазинів комбінують декілька процесів, об’єднуючи їх в одну систему. З розвитком IP відеокамер Ви можете об’єднати не тільки кілька приміщень в одну мережу, а й кілька магазинів, а в головному офісі буде знаходитися відповідальний (навчений), який за цим стежитиме. Тим самим ви економите кошти на оплату додаткових співробітників.  

Як правильно встановити відеоспостереження за магазином

 1. Відео спостереження за залом, де відбувається торгівля.
 2. Спостереження за відділами, де розташовуються більш цінні товари.
 3. Здійснення контролю за місцем розвантаження і розподілу товару по відділах.
 4. Камера на складі.
 5. Відео спостереження за заправкою.
 6. Вистежування незаконних дій покупців.
 7. Спостереження за викладкою товару.

Встановлюються такі системи не тільки в магазинах, але і в офісах. Таке рішення дозволяє відразу впоратися з декількома завданнями:

Завдання, які може вирішити система відеоспостереження

 1. Контролювати, хто виходить і заходить в офісне приміщення.
 2. Оглядати територію, яка прилягає до офісу.
 3. Контролювати більш важливі моменти, які пов’язані з цінними паперами і грошима.
 4. Контролювати дії працівників, що не повноцінно виконують свою роботу.
 5. У разі спірного питання, досить буде переглянути відеозапис.

Природно, що найголовнішим завданням, яке стоїть перед системою відео спостереження можна вважати охорону. Встановлюються камери і в під’їздах, для того щоб можна було убезпечити себе від крадіжок. Фахівці з установки знають в яких саме місцях найкраще встановлювати камери. У деяких будинках мешканці виявляють бажання встановлювати камери і біля дитячих майданчиків. Як правило переглянути, що відбувається в тому чи іншому місці будинку може кожен з мешканців по — своєму власному телевізору.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector