Чим відрізняються нові AirPods від оригінальних і чи варто оновлюватися?

AirPods

Вирішивши не чекати найближчого заходу компанія Apple представила сьогодні другу версію AirPods, оновивши оригінальну модель, якій ось-ось виповниться три роки з дня початку продажів. Зовні навушники ніяк не змінилися, тому у користувачів виникло резонне питання: а чим вони взагалі відрізняються? Відповідаємо на нього, а також розбираємося, чи варто оновлюватися, якщо перша версія повністю влаштовує.

По-перше, навушники отримали новий чіп Apple H1, який обіцяє прискорене підключення до девайсів Apple і знижену на 30% затримку при відтворенні музики. І якщо перший пункт приємне доповнення, то зменшена затримка — важлива зміна: особливо яскраво воно буде помітно при перегляді відео. У поточному поколінні AirPods звук в навушниках сильно відстає від відеоряду.

AirPods

По-друге, нове покоління довше працює без підзарядки під час дзвінків. У компанії заявляють про 50% приросту автономності в режимі розмови — тепер до 3 годин. Про відтворення музики в прес-релізі нічого не сказано, тому дотримуємося колишніх значень: до 5 годин відтворення музики і до 24 годин з заряджаннями від кейса.

Третє — бездротова зарядка. Другі AirPods будуть продаватися як зі стандартним зарядним чохлом, так і з новим — з підтримкою бездротового харчування за стандартом Qi. При цьому новий кейс не відрізняється від оригінального за розміром, тому його можна придбати за 6 590 рублів і використовувати з навушниками першої версії. Заряджати його можна не тільки бездротовим чином, але і за допомогою кабелю Lightning.

AirPods

Останнє, про що варто згадати з нововведень, підтримка команди «Привіт, Siri». Для виклику голосового помічника не потрібно постукувати по навушників або діставати смартфон: просто скажіть «Привіт, Siri» і говорите запит. Це четверте і останнє відмінність нових AirPods від оригінальної моделі.

Чи варто воно того?

Я вважаю так: якщо старі навушники і раніше довго працюють і повністю влаштовують, а нові можливості AirPods не зроблять ваше життя краще, друге покоління можна не купувати. Принаймні зараз — вихід наступної версії може затягнутися, а через якийсь час друге покоління неодмінно впаде в ціні у деяких продавців.

А якщо дуже хочеться покористуватися AirPods і ви як раз чекали нову модель — вперед за покупкою. Крім того, якщо не потрібна бездротова зарядка, можна істотно заощадити: навушники зі стандартним чохлом продаються за 13 490 рублів (як і перше покоління), тоді як варіант в кейсі з можливістю бездротової зарядки варто вже 16 990 рублів.

Найдивніше, на що можна витратити гроші — футляр з можливістю бездротової зарядки. Він коштує майже 7 тисяч рублів, але додає тільки одну функцію, яка навряд чи варто ваших грошей. Як і звичайна версія, він зберігає в собі до 24 годин автономності для кожного навушника і виконаний в глянсовому білому кольорі.

Нові AirPods і зарядний чохол вже доступні для замовлення на сайті Apple, але будуть доставлені покупцям лише через 2-3 тижні після оформлення замовлення. Пізніше ці терміни скоротяться до 1-5 днів.

— t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector