Чим відрізняється група від сторінки в Facebook: що краще створити

Багато бізнесменів, які хочуть почати просувати свої товари та послуги в інтернеті, не знають, чим відрізняється група від сторінки в Facebook. Вони не можуть вирішити, що ж краще вибрати. Розберемося детальніше, які є відмінності між сторінками, а також групами в Фейсбук.

Ілюстрація на тему Чим відрізняється група від сторінки в Facebook: що краще створити

Чим сторінки на Facebook відрізняються від груп

У Фейсбуці, як і в інших соціальних мережах, існують невеликі відмінності між групами, а також сторінками. Ці відмінності здаються несуттєвими на перший погляд, при створенні паблік. Але в міру його розвитку стає очевидно, що слід було вибрати інший його тип.

сторінки

Сторінки на ФБ видно абсолютно всім користувачам, це не залежить від того, зареєстрований він на Фейсбук чи ні. У разі, якщо людині сторінка сподобалася, і він зареєстрований на FB, то він може клікнути по іконці «Мені подобається». У цьому випадку він стане її передплатником. Наведемо невеликий приклад. Якщо користувачеві сподобалася офіційна сторінка компанії «Адідас», то він став передплатником, зможе бачити повідомлення від імені бренду в своєму особистому стрічці новин, його друзі в стрічці зможуть помітити, що він став шанувальником Adidas. Компанія з’явиться в списку його інтересів в особистому профілі.

Сторінка відрізняється від особистого облікового запису тим, що у другого не можна додати більше 5 тисяч друзів. На сторінці ж немає ніяких обмежень щодо кількості аудиторії. У тому випадку, якщо користувачеві вона вже не подобається, то він може натиснути на іконку, яка знаходиться внизу праворуч «Більше не подобається».

Сторінки мають право організовувати тільки офіційні компанії, публічні люди, що займаються політикою, музикою, а також блогери, редакції газет і журналів. Фейсбук влаштований так, що тут працюють фахівці сайту, які перевіряють, ким була створена певна сторінка і якщо це не офіційний представник або перерахована вище група людей, компанія ФБ має право її заблокувати.

Ілюстрація на тему Чим відрізняється група від сторінки в Facebook: що краще створити

Групи

Спільноти в соцмережі Фейсбук, придумані для того, щоб користувачі могли обмінюватися інформацією з компанією друзів, знайомих, по якогось певного приводу про заходи або ж просто висловлювати особисту думку. Якщо користувачеві сподобалася компанія «Адідас», то він може стати шанувальником фірми або вступити в її групу, а там обговорювати з іншими користувачами про те, що саме його цікавить в даному бренд.

Перед тим як з’явилося бажання створити власну групу, потрібно визначитися з метою. Необхідно прийняти рішення про те, чи буде вона закрита або ж відкрита для кожного. Якщо обраний перший варіант, то користувачі зможуть приєднатися до неї тільки на особисте запрошення. Відмінність групи полягає в тому, що тут можна обмежувати доступ. Коли користувач вступив в неї, то новини з неї будуть відображатися в його стрічці у вигляді повідомлень. Також є ще важлива відмінність — в ній немає можливості додати ніяких додатків. Ще в співтоваристві медаконтент мають право формувати звичайні її учасники, а на сторінці в Фейсбук це можуть робити тільки користувачі, які є її адміністраторами. Тут будь-який пост буде публікуватися від імені автора.

Ілюстрація на тему Чим відрізняється група від сторінки в Facebook: що краще створити

Спільноти бувають трьох типів: закриті, загальнодоступні і секретні. Їх тип користувач може вибирати самостійно. А ось контент, розташований на сторінці, доступний абсолютно всім, його не можна приховати. Також, перші можна просувати за допомогою рекламного інтерфейсу Facebook. Якщо сказати простими словами, то сторінки в ФБ, є інструментом для бізнесу, а спільноти для простого спілкування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector