Чи варто iPhone SE співвідношення ціни і якості? —

iphone se
iPhone SE не так хороший, як багатьом це здається. Дизайн телефону нарівні з його побратимом трирічної давності. Якість тачскрін в порівняння з iPhone 5S, було не таким вже й непомітним, і часто доводилося натискати на екран, застосовуючи силу, щоб дати йому команду. У фронтальної камери дозвіл 1.2, що в порівнянні з іншими iPhone теж мало. Є ще пару нюансів, але в цілому телефон хороший, але якщо подивитися на ціну, за яку його продають, то всі плюси і зручність девайса тьмяніють. Так істотних проблем з ним немає, але і немає плюсів великих, завдяки яким він повинен набагато більше коштувати, ніж інші iPhone або флагмани інших брендів.

Чи буде Iphone падати в ціні?

Крім цього тенденції моди на apple техніку, поступово зменшується і зараз навіть найзатятіші фанати продуктів Джобса вибирають замість макбуков — Asus Zenbook і так далі. Для тих, хто хоче виділитися, телефон не врятує. Якщо хочете бути схожими на свого кумира з серіалу або фільму, то далеко не завжди навіть багаті герої використовують техніку Apple, найбільш яскравий приклад багатого опера з серіалу «Поліцейський з рубльовки», який також не має Iphone, але при цьому носить Rolex і їздить на Mercedes. Так що залишається тільки додати, смартфон або телефон повинен бути надійним і виконувати всі необхідні для вас функції. В першу чергу він повинен працювати без зависань і дожити до вечора без підзарядки. Хоча купуючи смартфон за 600 баксів він зобов’язаний тримати мінімум доби троє. Хоча з зарядкою можна дещо, що зробити.

Основні причини швидкої розрядки

Як і всі хороші телефони, iPhone розряджається за один робочий день. Але продовжити його життя все ж можна відключивши непотрібні або не важливі функції.

  • Натисніть — настройка — приватність — сервіс геолокації. Там є багато додатків використовують GPS, щоб простежити за вашим місцем розташування, основну їх частину треба сміливо відключити.
  • iPhone завжди на зв’язку з оператором, щоб отримати повідомлення. У тому випадку якщо воно вам не треба, то вимкніть автоматичний зв’язок, і отримуйте повідомлення вручну тоді — коли вам це треба.
  • Поставте яскравість настільки низьку, наскільки вам зручно.
  • Якщо ви включите режим польоту на літаку, то на декілька відсотків iPhone зможе пропрацювати кілька годин.
  • Корисна функціональність для автоматичного завантаження тих додатків функцій, які ви купили. Але в тому випадку якщо вам потрібно зарядка на цілий день, то варто відключити цю конфігурацію.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector