Чи працює WhatsApp без Інтернету: обмеження функціональності

Популярний месенджер WhatsApp — це зручний інструмент для спілкування. Він дозволяє відправляти текстові повідомлення, звукові, телефонувати з іншими людьми, обмінюватися з ними медіафайлів і багато іншого. Однак все це неможливо при відсутності інтернет-з’єднання. Але все ж, якщо запустити програми без нього, частина функції буде все одно залишатися доступними. У статті буде розказано, які саме з них продовжать свою роботу і що робити, якщо Ватсап не працює без доступу до Мережі.

Ілюстрація на тему Чи працює WhatsApp без Інтернету: обмеження функціональності

Обмеження WhatsApp за відсутності Інтернету

Програма WhatsApp без підключеного інтернету закриває доступ до деяких своїх функцій, тому слід розібратися, що саме стає недоступним, щоб не потрапити в незручну ситуацію.

  1. Відправлення повідомлень. Якщо з’єднання немає, тоді користувач не зможе приймати і відправляти повідомлення. Це стосується як текстових повідомлень, так і мультимедійних файлів.
  2. Зміна статусів повідомлень. Без доступу до інтернету статуси повідомлень також не оновлюватися. Це означає, що відправлене вами повідомлення з відповідним статусом не замінить його на «Доставлено» або «Прочитано» поки ви не підключіться до Мережі.
  3. Зміни учасників в групах. Якщо є чати з друзями в Ватсап, то без інтернету ви не зможете спостерігати, які користувачі залишили їх, а які приєдналися.
  4. Редагування груп. Без Мережі також можна буде редагувати групові чати, наприклад, змінювати аватар, перейменовувати, оновлювати і багато іншого.

Вище перераховані не всі функції, які стають недоступні без доступу до інтернету, а лише найбільш затребувані. Звичайно, ви також не зможете здійснювати дзвінки, змінювати свій профіль і виконувати якісь ще функціями, які потребують стабільне з’єднання.

Що робити, якщо не працює Ватсап?

Незважаючи на те, що WhatsApp здатний надавати можливість ним користуватися навіть без доступу до Мережі, може бути дуже нестабільним, які призводять до некоректної роботи програми навіть при підключеному стабільному з’єднанні.

Ілюстрація на тему Чи працює WhatsApp без Інтернету: обмеження функціональності

Чи не працює через мобільний інтернет

Найчастіше користувачі можуть спостерігати проблеми в роботі месенджера при використанні мобільного інтернету. В цьому випадку треба перевірити, чи відповідна опція в смартфоні. Якщо все налаштовано правильно, тоді перевірити баланс рахунку. Цілком можливо, що на користування послугою просто не вистачає грошей. Якщо з цим теж все в порядку, тоді необхідно перевірити інтернет-з’єднання, для цього досить відкрити браузер в телефоні і спробувати зайти на будь-який сайт. В результаті може бути три варіанти:

  1. Сайт не завантажується. Тут все просто — інтернет на телефоні відсутня. Причиною цього може стати тимчасовий збій в роботі мережі. Якщо з’єднання немає протягом довгого часу, тоді варто зателефонувати оператору для з’ясування причин.
  2. Повільне завантаження сторінки сайту. Якщо сторінка все-таки прогружаются, але дуже повільно, тоді виною всьому слабкий сигнал стільникового зв’язку. Найчастіше для вирішення цієї проблеми досить переміститися в інше місце, де сигнал покращиться.
  3. Нормальна завантаження сайту. Якщо інтернет-з’єднання стабільне, а Ватсап все одно відмовляється працювати справно, тоді причиною цього може стати блокування месенджера оператором зв’язку. Зателефонуйте на підтримку і попросіть перевірити, чи немає ніяких обмежень.

Чи не працює через Wi-Fi

Якщо ви підключилися до бездротової мережі і виявили, що Ватсап відмовляється працювати, тоді насамперед спробуйте перезапустити роутер і смартфон. Якщо це не допоможе, варто перевірити налаштування параметрів самого роутера. Найчастіше проблеми з Ватсапом виникають унаслідок відключених опцій Soket і Web-підключень.

Ілюстрація на тему Чи працює WhatsApp без Інтернету: обмеження функціональності

Як і у випадку з мобільним оператором, провайдер може блокувати передачу даних для WhatsApp. В цьому випадку треба зателефонувати в підтримку і з’ясувати, чи так це насправді.

Чи не надсилає повідомлення в фоновому режимі

Багато користувачів спостерігають некоректну роботу месенджера в фоновому режимі, коли Android просто не повідомляє користувача про нові повідомлення. Якщо таке трапилося з вами, тоді спробуйте виконати один з наступних порад:

  1. Скористайтеся спеціальною програмою для настройки PUSH-повідомлень. Скачайте з Play Маркета додаток Push Notifications Fixer, запустіть його, відкрийте розділ «Mobile heartbeat interval» і задайте потрібний проміжок часу.
  2. Переінсталюйте додаток. Видаліть Ватсап, а після зайдіть в Play Маркет і скачайте заново.
  3. Оновлення додаток. Зайдіть в Play Маркет і перевірте, чи не виходили нові версії програми.

Правда, що WhatsApp працює без інтернету?

Ілюстрація на тему Чи працює WhatsApp без Інтернету: обмеження функціональності

Раніше було з’ясовано, що WhatsApp без інтернету працює, однак частина його функції стає недоступною. Однак в Мережі гуляють чутки, що розробники месенджера найближчим часом готують до релізу нову версію програми, яка повністю не буде залежати від інтернету, і навіть пропонується завантажити тестову її версію. Як би того хотілося, але це всього лише чутки, поширювані зловмисниками, так як під таким прикриттям вони примушують завантажувати на смартфон вірус.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector