Чи не працює Viber як усунути проблеми з програмою

Чому може не працювати програма Viber? Так, це властиво для програм, які працюють через інтернет підключення. Причин, за якими можуть виникнути збої в роботі Viber, дуже багато.

Viber не працює
Існує безліч причин, чому Viber може не працювати

Перша і основна проблема, чому не працює Viber — це проблеми з інтернетом на вашому телефоні або планшеті. Спробуйте відключити ваш пристрій від Wi-Fi роутера і перевірити працездатність програми за допомогою 3G інтернету.

Буває що проблема може бути в зависанні додатка, в цьому випадку можна перезавантажити телефон, в більшості випадків це допомагає відновити роботу Viber.

Viber не працює
Перезавантаження апарату може допомогти, якщо Viber не працює

Але не варто і забувати про проблеми на стороні сервера, адже проект постійно розвивається і для оновлення програмного забезпечення, розробникам доводиться виробляти перезавантаження серверів і сервісів.

Дана проблема, звичайно, не найпоширеніша, але може викликати обвалення зв’язку вашого клієнта Viber на телефоні. Наявність поганого каналу зв’язку може стати проблемою поганий чутності при розмові при дзвінку через інтернет.

Намагайтеся використовувати стабільне з’єднання інтернету, а точніше підключення по Wi-Fi каналу зі швидкістю не менше 1 Мб / сек. Це забезпечить як мінімум стабільний зв’язок під час розмови без заїкань і затримок.

Якщо не працює Viber, виконайте наступні дії

  • Перезавантажте телефон, смартфон або будь-який девайс, де встановлений Viber;
  • Перевірте наявність інтернету на пристрої;
  • Повністю видаліть Viber, а потім заново скачайте і встановіть Viber (як встановити Viber на комп’ютер);
  • Дочекайтеся, поки сервіс буде відновлено на стороні розробників програми.

Якщо у вас є пропозиції і рішення щодо вирішення проблем з Viber, можете залишати свої коментарі в кінці цього запису. А якщо ви ще не встановили програму на свій телефон, то рекомендуємо завантажити Viber для телефону, зі списку виберете потрібну модель свого пристрою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector