Білайн дарує трафік за сон і відпочинок

сон

Оператор стільникового зв’язку «Білайн» запустив акції «Гігі за сон» і «Гігі за детокс», в рамках яких можна отримати додатковий інтернет-трафік за здоровий сон і перерву в користуванні смартфоном. Максимальна винагорода за участь в обох акціях — 6 ГБ мобільного трафіку в місяць.

Для того, щоб скористатися цією пропозицією, потрібно встановити або оновити додаток «Мій Білайн», перейти на сторінки акції ( «Сон» і «Детокс»), прийняти умови і натиснути кнопку «Брати участь в акції».

Білайн

За 8-годинний сон «Білайн» видає щодня по 50 МБ. Стільки ж можна отримувати за 2 години, проведені без смартфона (один раз в день або кілька). Для відліку часу потрібно відкрити «Мій Білайн», перейти в розділ «Акції» і, не виходячи з програми, заблокувати екран. Якщо вийти з програми або розблокувати смартфон раніше покладеного терміну, відлік часу зупиниться. Запускати два таймера одночасно (і «Сон», і «Детокс») не вийде, тобто для отримання максимального винагороди спочатку потрібно виспатися, а потім протягом дня пару годин відпочити від смартфона.

Мегабайти додаються до основного пакету інтернету, а невитрачений обсяг трафіку згорає в кінці звітного періоду.

«Білайн» також продовжив на невизначений термін акцію «Гігі за кроки», в рамках якої можна щодня отримувати по 100 МБ мобільного трафіку за 10 000 пройдених кроків.

— t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector