Альтернативні клієнти Twitter скоро залишаться без важливих функцій

twitter

Розробники Twitter вже давно всіляко перешкоджають розвитку альтернативних клієнтів сервісу, не даючи їх творцям впроваджувати в додатки нові функції. Цього разу компанія пішла ще далі, вирішивши забрати у сторонніх додатків частина працюючих функцій.

За словами представників розробників популярних клієнтів Tweetbot, Twitterrific, Talon і Tweetings, незабаром їх користувачі більше не зможуть отримувати пуш-повідомлення, а стрічка новин не зможе оновлюватись і буде отримувати нові пости з великою затримкою.

Зараз сторонні клієнти отримують від Twitter безперервний потік даних, які використовуються для оновлення стрічки і повідомлень. Незабаром час Twitter перейде на нову систему передачі даних — Account Activity API. Зараз система знаходиться на стадії бета-тестування, але, за словами розробників альтернативних клієнтів, Twitter і не пустив їх випробувань.

Після того, щоб зміни вступили в силу і буде запущений Account Activity API, користувачі сторонніх додатків соцмережі зіткнуться з великою затримкою при появі нових твітти, повною відсутністю пуш-повідомлень і іншими проблемами в роботі клієнта.

Представники Twitter не повідомили, коли запрацює новий API, але пообіцяли попередити користувачів і розробників за 90 днів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector