5 кращих програм для роботи з Android-смартфоном на комп’ютері

Смартфон — такий гаджет, який може працювати як самостійно, так і в зв’язці з комп’ютером. Сьогодні ми розглянемо найпопулярніші і кращі програми, що дозволяють зв’язати мобільний пристрій з ПК, ноутбуком або планшетом на базі Windows.

AirDroid

AirDroid

AirDroid дозволяє вивести екран смартфона на комп’ютер і управляти мобільником за допомогою миші, клавіатури або тачпада: запускати додатки, встановлювати або видаляти їх, працювати з камерою і файлами. Ця програма також може виводити на комп’ютері повідомлення від додатків, встановлених на смартфоні, і відповідати на SMS і повідомлення в месенджерах.

Налаштування AirDroid ускладнена тим, що вимагає включити на смартфоні опції для розробників і активувати режим налагодження через USB, але зробити це досить просто: потрібно відкрити системні настройки, перейти в розділ «Про телефоні» кілька разів натиснути на версію Android, поки не активізуються настройки для розробників, а потім перейти до них і дозволити налагодження при підключенні до комп’ютера.

Безкоштовна версія програми володіє обмеженою функціональністю, а за доступ до всіх її можливостям доведеться платити абонентську плату 1,99 долара в місяць або 19,99 долара на рік.

Vysor

Vysor

Vysor Віддзеркалюються на комп’ютер зображення зі смартфона і дозволяє робити скріншоти або працювати з мобільними додатками, використовуючи клавіатуру і мишу. При наявності Pro-аккаунта можна «ділитися» смартфоном з декількома комп’ютерами. Такий аккаунт коштує 2,5 долара в місяць, 10 доларів в рік або 40 доларів назавжди.

Textto

Textto

Textto фокусується нема на створення дзеркал екрану або повідомленнях, а на роботі з листуванням. Це SMS-клієнт, за допомогою якого можна читати SMS та відповідати на повідомлення з комп’ютера. Textto випущений в десктопном варіанті, а також у вигляді веб-версії.

Pushbullet

Pushbullet

Pushbullet виводить на комп’ютер повідомлення від мобільних додатків і дозволяє отримувати і відправляти SMS і обмінюватися текстом і файлами між кількома пристроями. У платній версії сервісу, яка стоїть 4,99 долара в місяць або 39,99 долара на рік, більш високий ліміт на відправку файлів, а також передбачена безлімітна можливість відповідати на повідомлення в месенджерах і виробляти певні дії з додатками (наприклад, видаляти непотрібні листи прямо через повідомлення на ПК).

Photos Companion

Photos Companion

Photos Companion — додаток, розроблене експериментальної студією Garage, яка належить компанії Microsoft. C його допомогою відправляти фотографії зі смартфона на комп’ютер без використання інтернету (для цього вони повинні бути підключені до загальної мережі). Налаштування додатків проводиться з допомогу QR-коду, а фотографії з’являються в стандартному додатку «Фото» в Windows 10.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector