«Білайн» дарує доступ до YouTube Music Premium. Як скористатися пропозицією?

YouTube Music Premium

«ВимпелКом» (бренд «Білайн») надав своїм клієнтам можливість оформити безкоштовну передплату на 6 місяців на сервіс YouTube Music Premium.

Абоненти «Білайну» можуть дивитися кліпи і слухати треки без реклами, у фоновому режимі, а також під час роботи з іншими додатками або коли екран телефону вимкнений. YouTube Music Premium дозволяє створювати власні музичні добірки. Крім того, сервіс пропонує різні рекомендації на основі аналізу музичних уподобань користувача, його місця розташування і часу доби.

Шукати контент в YouTube Music можна не тільки за назвою виконавця або треку, але і по рядку з пісні або її опису. Наприклад, якщо ввести в пошуку «тут так красиво я перестаю дихати», додаток зрозуміє, що користувач шукає «Рожеве вино».

Підписка на YouTube Music Premium безкоштовно доступна протягом шести місяців для всіх клієнтів «Білайну» незалежно від підключеного тарифного плану. Після закінчення цього періоду підписка обійдеться в 169 рублів на місяць. Для активації підписки потрібно зайти на промо-сторінку beeline.ru/youtube або в додаток «Мій Білайн» в розділ «Спеціальні пропозиції» і завантажити додаток YouTube Music.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector