Новий додаток Фото в iOS 12

Компанія Apple значно переробила додаток «Фото» в новій версії операційної системи iOS 12, додавши йому більше інтелектуальних і соціальних функцій. В першу чергу, значно змінився пошук, в якому тепер з’явилися інтелектуальні підказки, що спрощують навігацію не тільки по об’єктах і людям, на також зйомок місць і фотографії більше 4000 різних подій. Якщо почати вводити запит система буде пропонувати найбільш ймовірні підказки.

Другим важливим зміною стала нова вкладка «Для вас», в якій будуть з’являтися нагадування про важливі події, фотографії зроблені в той же день в минулі роки, інформація про активність в загальних альбомах, а також пропозиції поділитися певними фотографіями. За допомогою системи машинного навчання додаток «Фото» буде самостійно вибирати фотографії, якими з найбільшою ймовірністю хотів би поділитися користувачів і пропонувати людей, яким їх можна відправити. Це буде працювати на основі системи розпізнавання осіб, а також локації і часу, коли користувачі могли бути разом.

Відправка фото відбуватиметься без стиснення, а для захисту даних використовується двостороннє шифрування, тобто доступ до фотографій можна отримати тільки на пристроях відправника і одержувача. Система, яка пропонує фотографії та користувачів для відправки буде самостійно навчатися в процесі використання і працювати все більш точно для кожного окремого користувача.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector