Як збільшити місце в «Яндекс.Діск» на 10 ГБ

Яндекс.Діск

«Яндекс» проводить новорічну акцію і дозволяє безкоштовно збільшити доступне місце в хмарному сховищі «Яндекс.Діск» на 10 гігабайт. Акція діє до 17 січня 2019 року. Через місяць додаткові гігабайти віднімуть назад, проте файли, які ви встигнете завантажити, залишаться в хмарі до того моменту, поки ви їх не видалите.

Щоб тимчасово збільшити сховище в «Яндекс.Діск» на 10 ГБ, потрібно перейти на сайт disk.yandex.ru/tuning, залогиниться (якщо зажадають), натиснути кнопку «Активувати промокод» і ввести «Disk2019».

Існують і інші способи збільшити доступне місце в «Яндекс.Діск» — наприклад, запрошувати друзів зареєструватися в цьому сервісі або оформити підписку «Яндекс.Плюс». Крім того, можна активувати автоматичне завантаження фотографій і відео через мобільний додаток — тоді «Яндекс» додасть 32 ГБ і зробить сховище безлімітним для такого виду контенту.

У початковій версії публікації стверджувалося, що 10 ГБ видаються назавжди. Це виявилося не так. Додаткові гігабайти пропадуть через місяць, проте завантажені файли залишаться в хмарі. Просимо вибачення у читачів за неточність.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector