Як створити копію драйверів в Windows

Driver Easy.jpg
Пошук драйверів для пристроїв під Windows після переустановлення операційної системи — досить захоплюючий процес: добре якщо драйвера є на офіційному сайті виробника ноутбука або материнської плати, тоді проблем немає. Але буває так, що під noname пристрій драйверів на офіційному сайті немає взагалі (буває що і сайту підтримки теж немає) — так, їх можна знайти через ВД обладнання, але це це досить довгий процес. Однак в Windows спеціально для таких випадків є можливість зробити бекап всіх драйверів і потім дуже швидко їх встановити на нову систему (зазначенням в диспетчері пристроїв шляху до папки з резервних копій драйверів).

Для початку створюємо папку для бекапа — для зручності я розмістив її в корені накопичувача і назвав Drivers. Тепер відкрийте PowerShell від імені адміністратора і введіть команду Export-WindowsDriver -Online -Destination C: \ Drivers (шлях поміняйте на свій) і почекайте, поки не завершиться створення бекапа:

Снімок.PNG

Все, після цього драйвера після переустановлення Windows можна встановлювати відразу з резервної копії, що набагато швидше, ніж шукати і качати їх з інтернету. Загальна вага папки в моєму випадку склав трохи більше 2 Гб (46 драйверів).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector