Apple випустила iOS 11.4 — з підтримкою AirPlay 2 і новими функціями для HomePod

Ð ?? Ð ° Ñ ?? Ñ ?? инки по Ð · Ð ° Ð¿Ñ ?? Ð¾Ñ ?? Ñ ?? iphone + homepod

Компанія Apple випустила офіційне оновлення iOS 11.4. Його можна встановити на сумісні iPhone, iPad і iPod touch по Wi-Fi або через iTunes.

iOS 11.4 додає пристроїв Apple кілька нововведень, саме значуще з яких — підтримка AirPlay 2. Завдяки цій технології бездротові колонки можна використовувати в режимі мультирум, розставивши в декількох місцях будинку або квартири. Підтримка AirPlay 2 є у HomePod, а також акустики виробництва Bang Olufsen, Bluesound, Bose, Bowers Wilkins, Denon, Libratone, Marantz, Marshall, Naim, Pioneer і Sonos.

До недавніх пір мультирум працював з AirPlay виключно при використанні стрімінга з Mac, а тепер підтримка аналогічною технологією з’явилася у гаджетів на базі iOS. Колонка HomePod також отримає підтримку стереорежимі. Він налаштовується через синхронізацію звуку в двох колонках з використанням мікрофона.

Ви можете програвати музику в одній кімнаті, будучи в іншій кімнаті, зробити так, щоб музика переміщалася по дому, або відтворювати одну й ту ж пісню, використовуючи iPhone, iPad, HomePod, Apple TV або просто попросивши Siri. HomePod вже продається в США, Великобританії та Австралії і буде доступна в Канаді, Франції та Німеччини з червня. AirPlay 2 дозволяє створити багатокімнатну аудіосистему. Під час прослуховування музики досить вибрати акустичні пристрої через «Пункт управління» або попросити Siri грати музику в одній кімнаті, групі кімнат або по всьому будинку. HomePod автоматично підтримує AirPlay 2, так що музику можна транслювати по всьому дому, не групуючи колонки вручну.

Установка двох HomePod як стереопари дозволяє розширити звукову сцену і заповнити кімнату більш об’ємним звуком, ніж можна очікувати від традиційної пари колонок. Використовуючи технологію орієнтації в просторі, кожна колонка HomePod визначає, в якій частині кімнати вона розташована, і автоматично налаштовує звук для відмінного звучання незалежно від свого місця розташування. Коли користувач встановлює в кімнаті другу колонку HomePod, йому пропонується створити стереопару — і вже через кілька хвилин кімнату заповнює об’ємний звук.

    Ссылка на основную публикацию
    Adblock
    detector