Як перенести плейлисти між музичними сервісами на прикладі Spotify і Яндекс.Музика

spotify_overview.jpg

Spotify на даний момент є одним з найбільших сервісів, через який можна легально слухати музику на будь-якому пристрої. І якщо ви відразу стали збирати вашу колекцію музики на Spotify, то стаття не для вас. Але що робити користувачам інших сервісів, які їх з якоїсь причини не влаштовують — наприклад, там немає якихось потрібних пісень? Зрозуміло, якщо ваша колекція музики невелика (сотня, може дві треків) — їх можна перенести вручну, просто копіюючи назву пісні зі свого сервісу і вставляючи в пошук на Spotify. Але що робити тим, у кого колекція в тисячі треків? Руками тут вже не перенесеш, і тому має сенс скористатися сервісом автоматичного перенесення треків — Soundiiz.

Зрозуміло, Soundiiz дозволяє переносити музику з будь-якого сервісу в майже будь-який інший на вибір, проте у Spotify найбільша колекція треків на даний момент, тому при перенесенні їх туди з іншого сервісу ви втрачаєте найменше музики.

Для початку потрібно зареєструватися в сервісі — переходимо по посиланню, натискаємо на Sign up і вводимо свою пошту. Після цього підтверджуємо аккаунт і в браузері відкривається таке вікно:

Снімок.PNG

Тепер потрібно вибрати сервіс, з якого потрібно перенести музику — список є на лівій стороні екрану (і він прокручується). Вибір величезний — Apple Music, Yandex Music, Tidal, Google Music, Deezer і багато інших. Для підключення потрібного сервісу просто натисніть на іконку і введіть свій логін і пароль (проте не всі сервіси безкоштовні — наприклад, підключення Google Music платно: потрібно бути преміум-передплатників Soundiiz, це варто 4.5 долара в місяць). Розберемо перенесення треків з Яндекс.Музика — її підключення безкоштовно. Після введення логіна і пароля з Яндекса поруч з Yandex Music повинен з’явитися зелений гурток, а в списку плейлистів повинні з’явитися ваші плейлисти з Яндекса. Однак є одна проблема — вбудованого плейлиста «Мені подобається» з Яндекс.Музика тут немає, і щоб його додати — доведеться трохи поворожити.

Заходимо на Яндекс.Музиці в свій плейлист «Мені подобається», натискаємо поруч з ним на плюсик і додаємо новий плейлист з будь-якою назвою — наприклад, MyMusic:
Снімок.PNG

Після цього повертаємося на сторінку сервісу Soundiiz, оновлюємо сторінку і вуаля — з’являється плейлист MyMusic з усіма вашими треками:

Снімок.PNG

Тепер потрібно конвертувати свої плейлисти в Spotify. Для цього натискаємо на потрібний плейлист правою кнопкою миші і вибираємо Convert to …. У віконці вибираємо назву плейлиста (саме так він буде відображатися в Spotify). Після цього вибираємо з сервісів нижче Spotify, заходимо в нього і натискаємо Save Configuration:

Снімок.PNG

Все, піде процес перенесення треків: для моїх 2400 композицій він йшов близько 5 хвилин. Так само варто розуміти, що бібліотеки Яндекс.Музика і Spotify не однакові — наприклад, у мене в Spotify додалося тільки трохи більше 2300 треків. Після цього, якщо плейлист у вас не один, аналогічним чином конвертуєте їх всіх в Spotify.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector