Вийшли macOS 10.14.4, watchOS 5.2 і tvOS 12.2 — що нового?

оновлення

Разом з iOS 12.2 компанія Apple випустила і поновлення інших системи — macOS Mojave 10.14.4, watchOS 5.2 і tvOS 12.2. Апдейти доступні для завантаження «по повітрю» і поширюються відразу у всіх країнах.

У системних настройках macOS 10.14.4 для MacBook з Touch ID з’явився пункт «Заповнити форму Safari». При його активації браузер буде заповнювати пару логіна з паролем, телефони або дані банківських карт тільки після розпізнавання пальця. Якщо для поточного сайту в ваш обліковий запис є дані для автозаповнення, браузер запропонує їх підставити і нагадає про сканер пальців іконкою поруч. Крім того, в macOS з’явилася підтримка автоматичної активації нічного режиму в браузері Safari.

У tvOS 12.2 з’явилася підтримка управління через Siri з підключеного iPhone: власники актуальних версій Apple TV зможуть скористатися пошуком контенту за допомогою голосового помічника на смартфоні (або планшеті).

Єдиним візуальним нововведенням watchOS 5.2 стали циферблати Hermès для відповідних моделей годинників. В іншому система отримала різного роду виправлення і оптимізацію роботи.

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector