7 важливих питань при виборі віртуального виділеного сервера на Windows —

Як вибрати Windows VPS

Вибираючи серед хостерів, у яких є сервери під Windows VPS, зверніть увагу на тих, хто уважний до деталей. Наприклад, Windows та інші продукти Microsoft вимагають ліцензій. І добре, якщо хостер згадає про це раніше вас.

Але про все по порядку. Віртуальні сервери Windows зустрічаються рідше лінуксових, тому що просто менш популярні. Проте, вам може підходити саме «Винда». Для тієї ж бухгалтерії, бази даних, для тестування вимогливих до операційної системи додатків — причин може бути безліч. Вибрати хостера легко, просто напишіть собі список питань, на які потрібно відповісти в бесіді з ним.

Та чи це Windows

Перш за все, переконайтеся, що ваш сервер дійсно для Windows. Існують варіанти VPS з виртуализацией KVM. Це технологія, яка дозволяє створити емуляцію окремо стоїть фізичного сервера. На сервер можна буде встановити ту чи іншу ОС, в тому числі і Windows. Проблема в тому, що у цій операційки буде низька продуктивність при такій же або більш високу вартість.

Вам потрібна віртуалізація на базі Hyper-V. Він призначений саме для роботи з продуктами Microsoft — те, що треба. Інфраструктура, створена і оптимізована під Windows — ваше перше і головна вимога до хостера.

Тепер звернемо увагу на кілька моментів, пов’язаних безпосередньо з особливостями Windows. Запитайте хостера:

  • хто купує ліцензії, чи входять вони в вартість послуги;
  • яку саме версію Windows ви зможете поставити. Буває так, що сервер підтримує операційні системи тільки певних років. Найприкріше, якщо не виявиться саме того випуску, який вам потрібен;
  • чи є додаткові опції (ліцензія Microsoft SQL Server, ліцензія на додаткові підключення по rdp), скільки вони коштують.

З Windows все дуже строго в сенсі ліцензування, і важливо розуміти, чи можна забезпечити необхідні допуски у хостера.

Як правило, для VPS / VDS Windows надається панель управління VMM. Вона потрібна для найзагальніших питань — перезавантажити, зупинити, включити, вимкнути).

Чого ще хотіти від хостингу

Крім тонкощів, пов’язаних безпосередньо з особливостями Windows, є ще й загальні питання. Вони теж дуже важливі.

Дізнайтеся про своє хостера всі подробиці:

  1. Фізичне розташування серверів. Хоча інтернет зробив відстані несуттєвими, все одно краще, щоб дата-центр знаходився ближче до вашої цільової аудиторії. Якщо це жителі США — то в США, якщо Європи — в Європі.
  2. Підтримка. Вона повинна бути цілодобовою і зрозумілою вам мовою. Якщо вільно говорите по-англійськи — добре, немає — шукайте того, у якого саппорт говорить по-російськи. Проблеми повинні вирішуватися швидко, а виникати — рідко. Немає нічого гіршого постійно і надовго падаючого сервера.
  3. Устаткування. Місця під обладнання орендуються в сучасному дата-центрі, запис йде на чисті диски — це ваш варіант.
  4. Чи доступні послуги адміністрування. Добре, якщо у вас є в штаті адмін, який всім займеться. Але якщо його немає, то добре б отримати таку послугу на місці.
  5. План на випадок зростання потреб. Якщо ви передбачаєте, що в майбутньому вам може знадобитися більш потужний хостинг, то що зробить хостер? Як швидко зможе надати розширення? Запитайте про це.
  6. Бекапи. Як часто вони робляться, наскільки надійно зберігається інформація — якщо ви збираєтеся хостити важливу базу даних або бухгалтерію, не полінуйтеся дізнатися про це заздалегідь.
  7. Повернення грошей, якщо послуга не влаштувала. Ця опція є не у всіх, і нею можна знехтувати, якщо в цілому хостер виглядає надійним. Але при будь-яких сумнівах вибирайте варіант з такою страховкою.

Подумайте про додаткових опціях типу міграції даних зі старого сервера, надання доменного імені та SSL-сертифіката. Краще, якщо ви вирішите всі проблеми за один раз.

Наприклад, хостинг https://vps.ua/ надає безліч додаткових опцій. Якщо послуги здалися незадовільними, то в перші 30 днів використання можна повернути гроші. підтримуються

нові версії Windows, стабільні, з хорошою продуктивністю і сучасними можливостями на кшталт хмари додатків.

На Vps.ua забезпечена цілодобова підтримка. Там відповідають дійсно швидко, швидкість відповідей в чатах і за телефонами — гордість компанії.

Для самостійного відновлення передбачені CDP-бекапи. Досить підключити їх до сервера — і далі буде достатньо кількох кліків.

Нарешті, активація сервера займає до 3 годин з моменту оплати. Робите замовлення — переводите гроші — починаєте працювати.

Сайти на Windows VPS хостів вкрай рідко, але все-таки це буває. Для таких випадків на Vps.ua передбачена послуга купівлі доменного імені. При перенесенні сайту вам нададуть необхідну допомогу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector