Де і як купити реальних передплатників в Інстаграме

купити активних передплатників в інстаграм
Доброго дня! У цьому огляді ми хочемо розповісти Вам:

 1. Де і за скільки можна купити активних передплатників в Інстаграме недорого;
 2. Якими способами залучається нова аудиторія;
 3. У чому відмінність ботів, офферов, платних і живих передплатників в Інстаграм.

За якою ціною можна купити активних передплатників в Інстаграме

Вирішивши звернутися до професіоналів за допомогою в отриманні аудиторії, потрібно буде знати, скільки коштує купити активних передплатників в Instagram. Як правило, найчастіше сервіси пропонують платних передплатників або офферов за ціною від 420 до 2500 рублів за 1000 одиниць. Різниця звичайно дуже істотна.

Насправді складно знайти недорогий сервіс, який добре і якісно виконає роботу, але такі сервіси зустрічаються, наприклад, на сайті DoctorSmm можна купити реальних передплатників в Інстаграме і замовити безліч інших послуг за досить низькими цінами. Цей сервіс створений для оптових і роздрібних продажів, на ньому представлені дуже низькі ціни, живі відео відгуки та гарантії.

Отже, якими ж способами залучаються передплатники на сторінку:

 • Платні підписки — за певну грошову винагороду людина підписується на Вашу сторінку і якщо йому цікава тематика контенту, то він буде активно ставити лайки і коментувати пости. Це, мабуть, самий вдалий спосіб залучення аудиторії, якщо ви вирішили купити активних передплатників в Інстаграме;
 • З бірж — цей спосіб дещо схожий на попередній, але людина підписується на сторінку не за гроші, а за місцеву валюту, встановлену на біржі, і потім він може поміняти ці бонуси на виконання якихось своїх завдань;
 • За допомогою програм — встановлюється спеціальний софт, який заливає наявну базу акаунтів, якщо вона у Вас звичайно є. У цього способу є недолік в тому, що завантажуючи програму, Ви можете підхопити вірус на свій пк;
 • За допомогою фолловінг — підписка на безліч інших акаунтів з метою отримання взаємної підписки. Тут незручність полягає в нерівномірності надходить трафіку, тобто Ви наприклад підписалися на 100 акаунтів, а у відповідь на Вас можуть підписатися всього 7 або менше;
 • За допомогою реклами — замовивши рекламу свого аккаунта Ви можете отримати багато зацікавлених передплатників. Тільки в цьому випадку Ви дійсно повинні пропонувати щось цікаве людям;
 • Також Ви можете попросити розмістити посилання на будь-якому популярному акаунті, і звичайно, за це потрібно буде заплатити. Наприклад, у зірок вже є окремий прейскурант.

Тепер Вам відомо про те, скільки коштує купити реальних передплатників в Інстаграме і яким чином вони додаються на сторінку. Все це потрібно знати для того, щоб успішно займатися розвитком свого аккаунта.

Чим відрізняються боти, оффер, платні підписки і живі передплатники в Інстаграм

відмінності ботів, офферов і живих передплатників інстаграм

Перед тим, як купити активних передплатників в Instagram потрібно визначитися, яке саме якість акаунтів Ви хочете отримати. Нижче ми перерахуємо їх види з зразковими розцінками:

 1. Боти — це акаунти низької якості. Ціна на них стартує від 140 рублів за 1000 штук. Ви можете використовувати ботів, якщо Вам необхідно додати масовку на сторінку якнайшвидше, щоб замовити ботів забийте в пошуковій системі Яндекс або Гугл запит: «купити ботів в Інстаграм» і побачите безліч сайтів відповідають даному запиту.
 2. Оффер — ціна все ще залишається прийнятною, але якість акаунтів на порядок вище спамерських пошукових роботів. І якщо Ви захочете купити активних передплатників в Інстаграме використавши цей варіант, то заплатите ціну від 220 рублів за 1000 одиниць.
 3. Платні підписки — ідеальний варіант співвідношення «ціна-якість». Це реальні люди, які можуть щось у Вас купити або поставити лайк, але при цьому вартість на них залишається доступною користувачам. Самий мінімум ціни зафіксовано на платних передплатників в Інстаграм на сайті DoctorSmm — 420 рублів.
 4. Живі передплатники — сама привілейована група фоловерів. Звичайно, вони можуть стати Вашими клієнтами або покупцями, але ціна на їх залучення більш ніж висока, вона складає мінімум 1700 рублів за 1000 чоловік.

Це мабуть основне, що потрібно знати, приймаючи рішення купити реальних передплатників в Інстаграме. Сподіваємося, що у Вас не виникне труднощів, і бажаємо Вам успіху і процвітання!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector