LeEco втрачає гроші. Vizio подав позов в розмірі $ 100 млн проти LeEco —

Leeco
Якщо ви ще жодного разу не чули про компанію LeEco, то вам дуже пощастило, тому як даний бренд тиражувався дуже сильно протягом досить тривалого часу. Невідомо скільки коштів було викинуто в рекламу самого бренду, але з упевненістю можна сказати, що набагато більше, ніж в самі гаджети. І в цьому немає нічого поганого, поки не з’ясувалося, що за фактом в компанії LeEco просто немає грошей. І відразу хотілося б зробити висновок, що не завжди варто довіряти хваленим відгуками і якісного продукту в однині, тому як навіть створена компанія з майже світовим ім’ям може виявитися на дні, а ваш куплений девайс без оновлення програмного забезпечення, операційної системи і будь-якої підтримки. Поему перед покупкою слід поцікавитися про історію, перспективи розвитку компанії і так далі, наприклад на цьому сайті. А ми хочемо додати ще один випадок який стався буквально пару місяців тому, який доводить, що LeEco має дуже складні проблеми з фінансами.

Минулого літа компанія LeEco оголосила про намір придбати американського виробника телевізорів Vizio за 2 мільярди доларів. Дана угода не змогла відбудуться з причин, пов’язаних з недостатнім коштів LeEco. Імовірно, даний договір включав комісійний збір в розмірі 100 млн доларів, і тепер Vizio в свою чергу подає позов до суду Каліфорнії на цю суму.

У компанії заявляють, що замість того, щоб заплатити Vizio, китайська компанія LeEco запропонувала укласти спільну дистриб’юторську угоду, яка включала б оплату Vizio 40 млн доларів вперед, 10 млн доларів після закриття нової угоди, а решта 50 млн доларів перетворилися в капітал для спільного підприємства . Проте, американці стверджують, що LeEco ніколи не збирався виплачувати всі 100 млн доларів і мав намір укласти угоду, щоб зменшити свої витрати на 60 відсотків. З самого початку угода виглядала незаконною.

У позові стверджується, що генеральний директор LeEco ввів в оману керівників Vizio щодо положення холдингової компанії LeEco, яка намагається придбати Vizio. Далі йдеться про те, що саме керівництво компанії невірно оцінювали своє становище, заявивши, що LeEco необхідно завершити дану угоду, щоб «отримати миттєву фінансову стабільність, довіру і ресурси». Суть позову полягає в тому, що компанія LeEco збиралася викупити Визио, лише для того щоб отримати доступ до клієнтів останньої. Але ніяк не для того щоб розвивати компанію і розширити лінійку своєї продукції.

Це відбувається на тлі того, як кілька днів тому суд в Шанхаї заморозив активи в розмірі 180 млн доларів, що належать засновнику LeEco і колишньому гендиректору, його дружині і трьом філіям LeEco. А Faraday Future, для якої LeEco був великим спонсором, оголосила, що не збирається будувати завод в пустелі Невада, який коштував би 1 млрд доларів. Крім того, з’явилися новини про те, LeEco не платитиме деяким своїм працівникам в Китаї.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector