5 причин, чому смартфони не будуть замінені іншими пристроями в найближчому майбутньому —


У світі IT вже почалися чутки про те, що смартфони незабаром завершать свій шлях і на заміну їм прийде … А ось що прийде, розповсюджувачі чуток до загального думку поки не прийшли. І вже тільки з цієї причини можна з упевненістю сказати, що час смартфонів ще не завершений. До того ж виходячи з статистики за 2017 рік смартфони потіснили своєю міццю і популярністю такі гаджети як планшети. Ми це до того, що необхідно розуміти, пристрій перестає бути непотрібним, тільки тоді, як йому знаходиться заміна, а цього поки не відбулося.

І звичайно ж якщо ви хочете знати, що буде зі смартфонами в майбутньому, то стежте за новинами компанії Apple. Швидше за все першим хто внесе в цю індустрію зміни будуть саме вони. Адже немає жодного смартфона, жодної аналогічної компанії, чиї смартфони минулих років продавалися так само добре як і нові. А ось Iphone починаючи з моделі 2013 продається на сайті imob.store і по сьогоднішній день.

Отже, чому смартфони незамінні?

1. Вони зручні, вибір широкий

Завжди під рукою, з великою кількістю функцій і можливістю ретельної настройки під свої потреби — користувачі і конкуренція диктували свої умови, поки не вийшло ідеальне для споживача пристрій. Для кожного типу користувача є свій тип смартфонів — у продажу є захищені по стандартам IP67, IP68 і навіть військовому MIL-STD 810G апарати, «фаблет» з великими (більше 5,5 дюймів) екранами і компактні пристрої з екранами менше 5 дюймів, » камерофони «з просунутими фотографічними можливостями, пристрої, орієнтовані на перегляд контенту з якісними дисплеєм і динаміками і т.д. Діапазон цін також дуже великий: від 4 доларів за смартфон індійської компанії Ringing Bells до декількох десятків тисяч за найдорожчі.

2. Вони пройшли довгий шлях еволюції

Почалося все з простих, важких телефонів з функцією дзвінків, таких як Motorola DynaTac (перший мобільний телефон, рік випуску — 1983). Потім йшли все більш і більш компактні пристрої, в епоху яких з’явився легендарний телефон Nokia 3310. З’явилася величезна безліч форм-факторів: від звичних моноблоків до вертикальних і горизонтальних слайдерів, «розкладачок» та інших витончених варіацій. З виходом в продаж iPhone в 2007 році смартфони-моноблоки поступово витіснили інші форм-фактори з ринку, ставши домінуючими. Еволюція смартфонів триває і зараз, і дивно було б думати, що вони різко будуть замінені чимось кардинально новим.

3. Вони витіснили інші пристрої

Пейджери, персональні цифрові асистенти вже повністю зникли з ринку під натиском переважаючих їх по функціональності і / або портативності смартфонів. Продажі планшетів також з року в рік помітно просідають, так як необхідність в них відпадає в міру збільшення екранів смартфонів. Ці пристрої торкнулися навіть ринок ПК, який зараз перебуває в стані стагнації. Важко уявити конструкцію, яка була б настільки багатофункціональна, щоб витіснити смартфони.

4. Немає гідної альтернативи

Безумовно, є пристрої могутніше телефонів, але вони не так портативні; з іншого боку, є менші за габаритами і ціною кнопкові телефони, але вони не так функціональні. Смартфон є золотою серединою, компромісом. Важко уявити концепцію пристрою краще, ніж стерпний шматок пластика і металу з камерою і безліччю функцій, вільно поміщається в кишеню.

5. У них ще є потенціал для розвитку

Кожна з деталей сучасного мобільного телефону з року в рік поліпшується, будь то камера або процесор. Дизайн також не стоїть на місці: виробники експериментують з різними матеріалами, такими як полікарбонат, вуглецеве волокно, скло, метал, кераміка і т.д., а також намагаються домогтися ефектного зовнішнього вигляду — наприклад, в цьому році з’явилася тенденція на зменшення рамок пристроїв і збільшенні співвідношення екрану до корпусу, яке у флагманських пристроїв Samsung і LG становить понад 80%. Крім того, останнім часом застосовуються нові технології, в кращу сторони змінюють призначений для користувача досвід, такі як гнучкі і вигнуті дисплеї, стереодинаміки або подвійні камери.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector