4 способи отримати виправлення Fortnite, чекаючи офіційної гри Android

З початку березня користувачі iOS могли насолоджуватися найпопулярнішими раундами пропуску відеоігор. Користувачі Android ревнували, чекаючи «кілька місяців», єдину загальну дату релізу, оприлюднену Epic Games. Тим часом існує декілька способів, якими ми можемо задовольнити своє бажання грати.

Після звістки, що версія Fortnite Android, можливо, буде доступна тільки на Galaxy Note 9 протягом місяця, схоже, що більшість з нас не зможуть грати не раніше вересня. Чомусь через півроку змінилося кілька місяців.

Є кілька ігор у Play Store, які пропонують подібний досвід для майбутньої версії Fortnite Battle Royale у версії Android, яка в даний час доступна. Хоча жодне з наведених нижче рішень не є ідеальною заміною, вони допоможуть вам підготувати пальці під час очікування офіційного релізу.

1. PUBG Mobile

Я сподіваюся, що ви бачили це, але мобільна версія, яка розмістила жанр бою на карті, тепер доступна в магазині Play. Хоча гру не було створено оригінальними програмістами (корпорацією PUBG), її з обережністю трактували Tencent, який уклав договір з корпорацією PUBG про перенесення гри на мобільні платформи. Tencent Games також краще орієнтується в мобільному просторі, про що свідчить дуже успішна Arena of Valor.

  • Установіть PUBG Mobile безкоштовно з магазину Google Play

На відміну від Fortnite, PUBG Mobile пропонує можливість перегляду третіх сторін або перегляду першої особи. Є більше зброї, які запозичують свій стиль і імена від реальних колег в реальному світі. Існує також більш реалістичний вигляд порівняно з більш мультяшним виглядом Fortnite. Крім того, PUBG Mobile дозволяє налаштовувати графічні налаштування та частоту кадрів на пристрій, щоб отримати найкращу якість.

Повірте мені, коли я скажу, що є багато інших відмінностей між PUBG Mobile і Fortnite, але якщо ви хочете грати з майже ідентичним геймплеєм, PUBG Mobile є найкращим вибором.

2. Battlelands Royale

Дозвольте мені видалити його з дороги: Battlelands Royale копіює багато Fortnite Battle Royale. Знайомий макет лобі, використання картки для додаткового контенту (також званий Battle Pass) і його валюта в грі (під назвою Battle Bucks) — це деякі з методів, які грубо розриваються з Fortnite Battle Royale. Але є одна велика різниця між двома іграми — Battlelands Royale використовує вид зверху.

  • Установіть Battlelands Royale безкоштовно з магазину Google Play

Він нагадує вигляд камери в GTA: Chinatown Wars, Battlelands Royale розміщує камеру вище, радикально змінюючи спосіб гри. З цим кутом камери, Futureplay довелося внести деякі зміни в гру. Перш за все, парашутизація відбувається автоматично. Ви вибираєте місце розташування, потім парашут в цю область, з контролем тільки повертаючись на кілька метрів над землею.

По-друге, збір зброї здійснюється автоматично і на основі годинника. Встаньте над зброєю, і індикатор прогресу стане зеленим. Після завершення ви отримаєте зброю. Коли ви збираєте свою зброю, ви помітите, що стрілянина також робиться інакше. Як і в старих іграх Contra, ви вибираєте і тримаєте в напрямку, в якому ви хочете знімати, а потім з’явиться лінія, що вказує напрямок і відстань ракет.

По-третє, не існує способу мати більше однієї зброї. Замість цього, коли ви йдете до нової зброї, ви перейдете на неї і втратите стару зброю назавжди. Незважаючи на те, що геймплей трохи відрізняється, він, звичайно, подібний до того, як грати у Fortnite, і принаймні, він зупинить вас зараз.

3. Надішліть домашню комп’ютерну версію на свій телефон

Якщо ви не дбаєте про заміну, ви можете грати в гру на своєму телефоні. За допомогою програми Steam Link ви можете підключити телефон до комп’ютера та передати гру на свій телефон. Однак цей метод вимагає певної роботи, оскільки Fortnite не знаходиться в бібліотеці Steam.

Ви повинні завантажити останню бета-версію Steam Link на свій телефон і встановити додаток Steam на свій комп’ютер (Windows або MacOS). Відкрийте Steam на вашому комп’ютері, натисніть «Add Game» у лівому нижньому куті, а потім виберіть «Add Game Steam» з меню. Припускаючи, що у вас вже встановлений Fortnite на вашому комп’ютері, ви повинні побачити Epic Games Launcher. Це бібліотека, що містить Fortnite, яка повинна бути додана до бібліотеки Steam.

  • Установіть Steam Link (BETA) безкоштовно з Google Play Store

Після додавання Fortnite Battle Royale переконайтеся, що ваш телефон знаходиться в тій самій локальній мережі, що й комп’ютер (найкраще, якщо ваш комп’ютер використовує Ethernet, щоб отримати найкраще з’єднання). Дотримуйтесь інструкцій, наведених у програмі Steam Link Beta, і підключіть телефон до комп’ютера. Після підключення виберіть «Почати гру», щоб почати підключення.

Виберіть «Бібліотека» і знайдіть Epic Games Launcher. Тут ви знайдете Fortnite, де ви можете почати гру. Я обов’язково рекомендую використовувати контролер. Ви можете перевірити цей список, щоб побачити, чи підтримує вибраний контролер Steam Link. Зверніть увагу, що оскільки вона не оптимізована для Steam Link, керування за замовчуванням Fortnite не найкраще і має бути змінено в налаштуваннях гри, щоб отримати кращий досвід.

  • Не пропустіть: Як підключити контролер Steam до Steam для Android

Крім того, цей метод вимагає, щоб ви знаходилися в тому ж місці, що і комп’ютер, оскільки він відображає екран комп’ютера на телефоні. Продуктивність гри повністю залежить від комп’ютера, тому при використанні старого ноутбука, щоб отримати найкращий досвід, використовуйте ігровий комп’ютер.

4. Відтворюйте комп’ютерну версію на ходу

Існує ще одне рішення для тих, хто хоче грати справжню гру (принаймні PC версію) на своєму пристрої Android. Vortex Cloud Gaming — це хмарний сервіс, який дозволяє переглядати ігри з серверів додатків до браузера Chrome або пристроїв Android. Оскільки вона передає гру, ви можете запустити її в мережі Wi-Fi або стільникові мережі. Ми рекомендуємо дотримуватися Wi-Fi, оскільки затримка стане проблемою в LTE.

  • Установіть Vortex Cloud Gaming безкоштовно з магазину Google Play

Немає необхідності встановлювати або завантажувати ігри, оскільки вся гра запущена з їхніх серверів. Замість цього, як тільки у вас є додаток, ви можете вибрати гру, яку ви хочете, і почати насолоджуватися.

Існує щомісячна підписка на $ 9,99 і немає безкоштовної пробної версії. Проте, якщо ви зацікавлені, рекомендується запустити тест ping у вашій мережі перед тим, як зареєструватися, щоб переконатися, що у вас достатньо міцне з’єднання та мінімальна затримка.

Кожен з цих методів принесе захоплюючу битву Royale до вашого Android пристрою. З чутками про те, що Fortnite Battle Royale може бути недоступний принаймні до вересня на всіх пристроях Android, ми сподіваємося, що ці методи полегшать очікування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector