Waze 101: Як завантажити маршрути для автономного використання на Android

Програма Google Waze відрізняється від інших навігаційних додатків завдяки безперешкодному використанню GPS та підключення до Інтернету для Android, щоб забезпечити оновлення дорожніх умов у реальному часі. І якщо ви подряпаєтеся під поверхнею, в додатку ви навіть знайдете дивовижну функцію, яка дозволяє легко переміщатися по районах з поганим підключенням до Інтернету.

Маршрути Waze offline трохи відрізняються від аналогічних функцій, пропонованих Google Maps. Маршрут, збережений у Waze, зберігається в кеші, тому в основному це резервна копія, яку Waze може автоматично завантажувати, коли служба стільникового зв’язку не читається. Головною перевагою цього рішення є те, що він займає менше місця на телефоні і виключає необхідність зупинятися на півдорозі, щоб вручну завантажити автономний маршрут, що забезпечує, як правило, більш безпечну поїздку.

На жаль, ця функція наразі доступна лише на пристроях Android, оскільки Waze на iOS просто не підтримує її. Ми обов’язково надішлемо оновлення, якщо та коли маршрути офлайн в iOS прибудуть, так що залишайтеся з нами, якщо ви користувач iPhone.

Якщо ви хочете зберегти карту Waze в автономному режимі, відкрийте програму Android і введіть призначення як звичайно (коли функція Wi-Fi або дані стільникового зв’язку увімкнена), а потім натисніть «Перейти зараз», як тільки ви задоволені вибраним маршрутом , Після початку навігації торкніться збільшувального скла в лівому нижньому куті або проведіть пальцем від лівого краю екрана, щоб відкрити панель інструментів Waze.

На приладовій панелі торкніться кнопки налаштування форми редуктора у верхньому лівому куті екрана, потім прокрутіть вниз і виберіть «Display Map» у розширених настройках. «Карта», прокрутіть вниз і торкніться «Передача даних» внизу. Щоб увімкнути цю функцію, натисніть «Завантажити інформацію про трафік», натиснувши кнопку «Завантажити інформацію про дорожній рух».

Відтепер Waze автоматично завантажуватиме ваші навігаційні маршрути, щоб ви могли досягти місця призначення, навіть коли ви подорожуєте по районах з низькою якістю послуг стільникового зв’язку. Іншими словами, кожен раз, коли ви запитуєте напрямки і починаєте навігацію, Waze автоматично завантажуватиме карту, перш ніж їхати.

Варто відзначити, однак, що важлива інформація про дорожній рух, наприклад, аварії, поліцейські пастки та дорожні роботи, не буде працювати, оскільки застосування залежить від підключення до Інтернету для надання даних у реальному часі. Однак, що ви думаєте про цю функцію? Як завжди, поділіться своїми думками, розмістивши коментар у розділі коментарів нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector