4 кращі програми для Android для обміну файлами між телефонами, планшетами та комп’ютерами

Подумайте про це, коли ви в останній раз хотіли перенести музику або відео на смартфон вашого друга, і як це було важко і повільно. Настільки ж ефективними, як і наші телефони, обмежені параметри спільного використання файлів. На щастя, є кращі варіанти, які роблять передачу файлів простим, безпечним і безболісним.

За допомогою цих програм переміщення файлів між мобільними пристроями ніколи не було простіше. І оскільки жодна з програм нашого списку не залежить від більш повільної технології передачі, наприклад, Bluetooth, передача файлів є швидкою, але легкою і безпечною. Ці програми навіть пропонують можливість передачі файлів на робочий стіл, тому вам не потрібно тимчасово підключати їх до комп’ютера за допомогою кабелю USB.

Хоча в Play Маркеті є багато варіантів, які можуть виконувати цю функцію, це найкращі варіанти, які ми знайшли в наших тестах.

Зміст

 • Діаграма порівняння
 • Ключові точки порівняння
 • методологія
 • Застосування 1: Надіслати будь-де
 • Додаток 2: AirDroid
 • Застосування 3: WeTransfer
 • Застосування 4: Pushbullet
 • додаток

Діаграма порівняння

Ключові точки порівняння

 • Найнижча ціна за оплату: найнижча ціна на преміум версію програми. Більшість програм передачі файлів включають преміум версію, яка надає доступ до додаткових функцій, включаючи переміщення більших файлів.
 • Максимальний розмір файлу: найбільший розмір одного файлу можна надіслати на інший пристрій поза локальною мережею.
 • Віддалена передача файлів: у той час як всі програми в нашому списку можуть передавати файли на пристрої в мережі, деякі мають додаткову функцію, яка дозволяє передавати файли на пристрої поза мережею. За допомогою цієї функції можна завантажувати файли з пристроїв вдома, навіть якщо ви перебуваєте далеко від дому.
 • Дисковий простір: Зазвичай, коли програми дозволяють передавати файли на пристрої подалі від мережі, файли спочатку повинні бути надіслані на сервери служби, що означає, що існують обмеження на пам’ять.
 • Перемістити папки: можливість надсилати всю папку за допомогою програми.
 • Мобільна передача: можливість передачі файлів між пристроями з мобільними операційними системами. Перераховані підтримувані операційні системи для мобільних пристроїв.
 • Настільний переказ: можливість передачі файлів з мобільного телефону на комп’ютер і комп’ютера на комп’ютер. Перераховані операційні системи, які мають офіційні програми.
 • Підтримувані браузери: браузери з офіційними розширеннями, що підтримують цю послугу.
 • Веб-сайт: ви можете спільно використовувати файли за допомогою програми, яка використовує сайт. Цей метод корисний для людей, які використовують веб-переглядач, який не підтримується, або не мають доступу до мобільних додатків.
 • QR-коди: Програма підтримує використання QR-кодів для перевірки пристроїв, що беруть участь у передачі файлів. QR-коди безпечні, тому що вони вимагають безпосередньої взаємодії і є швидкими, оскільки сканування займає всього кілька секунд. Крім того, вони простіше, ніж числові коди, які в іншому випадку необхідні для безпечної передачі одержувачу.
 • NFC: програма підтримує технологію NFC для передачі файлів. Хоча відстань NFC обмежена, це один з найшвидших способів передачі файлів. Для людей, які завантажують файли з оточенням, обмеження NFC є нерелевантним і набагато швидшим у конфігурації, ніж бездротова передача.
 • Wi-Fi Direct: ідеальний спосіб для локального завантаження файлів. Завдяки Wi-Fi Direct, програма використовує бездротовий адаптер на пристроях для безпосереднього підключення та передачі файлів. Тільки завдяки цій технології, програми передачі файлів можуть досягти вражаюче високих швидкостей передачі в 200 разів швидкості Bluetooth.
 • Точка доступу: програма підтримує передачу файлів в режимі онлайн, використовуючи функцію «гарячої точки» на вашому телефоні. Після підключення пристрою прийому до точки доступу пристрої відправника знаходяться в одній мережі і можуть передавати файли через Інтернет.
 • За замовчуванням зашифровані: хоча всі програми в нашому списку пропонують опцію шифрування, не всі реалізують цю функцію за замовчуванням. Деякі програми в нашому списку вимагають встановити пароль, щоб розпочати процес шифрування для передачі через Інтернет. Хоча цей параметр великий, видаляючи додатковий крок включення цієї опції, ви не дозволяєте користувачам використовувати незахищену службу передачі файлів.
 • Переміщення на кілька пристроїв: можливість передачі файлів на кілька пристроїв одночасно. Для більшості програм нашого списку вони можуть одночасно передавати файли різним користувачам.

методологія

Через величезну кількість додатків для передачі файлів, ми повинні були ввести кілька критеріїв для обмеження нашого списку і зосередитися на найкращих пропозиціях. Завдяки цим вимогам, ми вважаємо, що, як правило, знайшли найкращі пропозиції, доступні в магазині Play.

Одним з наших перших вимог була офіційна програма iOS. Оскільки велика частина населення використовує iPhone, обмеження передачі файлів лише користувачам Android буде ускладнювати їх використання. І оскільки передача файлів не так очевидна між мобільними пристроями, ми очікуємо, що більшість читачів, які знайдуть цю статтю, будуть шукати можливість надсилання файлів на інші смартфони, незалежно від операційної системи.

Наша наступна вимога полягала в можливості переходу на настільні комп’ютери. Хоча USB-кабель доступний для обміну файлами, це не так зручно, як бездротове спільне використання. Це також обмежує використання телефону під час перенесення, оскільки аварійно завершується на комп’ютері. З кожним із цих програм ви можете використовувати свій телефон зазвичай, надсилаючи документи, відео та інші матеріали на комп’ютер. Оскільки спільне використання файлів на робочому столі є вторинним, нам не потрібна підтримка для всіх операційних систем, що дозволяє програмам, які підтримують лише одну операційну систему в нашому списку.

Оскільки файли, передані по бездротовому каналу, можуть бути перехоплені, ми хотіли б переконатися, що спільний доступ до файлів забезпечений. Тому кожна програма в нашому списку автоматично шифрується або має опцію шифрування. Завдяки шифруванню, навіть якщо дані були зняті, вміст буде нечитаним.

Крім того, ми забезпечили, щоб у кожній програмі не було жодних серйозних проблем безпеки, включаючи нерозголошені дірки безпеки та програми-шпигуни. Ця вимога, на жаль, ліквідувала популярний варіант, ShareIT, тому що індійське уряд назвав його, поряд з 41 іншими додатками, китайськими шпигунськими програмами.

На відміну від деяких інших варіантів нашого списку, Send Anywhere — це лише програма для спільного використання файлів. Немає дистанційного керування іншими пристроями, спільними сповіщеннями або іншими додатковими функціями. Однак, завдяки цій спеціалізації, вона досягає кращої продуктивності, включаючи багато способів обміну файлами, незалежно від ситуації.

 • Інсталюйте «Надіслати» будь-де безкоштовно в магазині Google Play

Надсилати файли в будь-якому місці за допомогою одного з п’яти методів. Основним методом є використання шестизначного, випадково згенерованого коду, який з’являється на екрані після надсилання. Ви маєте десять хвилин, щоб надати код цього одержувача до його закінчення. Після спільного використання приймач вводить код для отримання файлів. Існує також QR-код, який генерується одночасно, який можна сканувати, якщо людина знаходиться поруч.

Другий спосіб полягає у використанні нечутого звукового сигналу. Функція Відправити в будь-якому місці генерує звукову хвилю з унікальною частотою, яка, як тільки друга людина отримає телефон, почне процес передачі. Як і шестизначна клавіша, звук закінчується через 10 хвилин. Однак, на відміну від ключа, цей метод вимагає, щоб пристрої знаходилися поблизу, не більше ніж на 13 метрів один від одного. Цей метод доступний лише в бета-версії та лише для Android.

Третій метод — Share Link, який тимчасово відправляє файл до серверів Send Anywhere. Після завантаження файл можна завантажити за допомогою унікального посилання. Цей метод також є єдиним способом відправити його багатьом людям, оскільки кожен, хто має ключ, може завантажувати файли з цього посилання. У безкоштовній версії посилання триває максимум 48 годин (2 дні). Однак, завдяки опції преміум ви можете набагато довше відрегулювати довжину, не рахуючи дату закінчення.

Цей третій метод має свої обмеження. Перш за все, розмір файлу обмежується 10 ГБ у безкоштовній версії та 50 Гб за бонус. По-друге, у вільній версії можна мати лише посилання загальною потужністю 10 ГБ. Проте, якщо оновити до преміум рівня, пропускна здатність збільшиться до 1 ТБ.

Четвертий спосіб — відправити його безпосередньо на пристрій. Пристрої включають ті, які ви раніше використовували, і пристрої поблизу. Після вибору приймальний пристрій отримає сповіщення і почне приймати файли без необхідності робити що-небудь. У міру безпеки відключіть опцію, щоб зробити пристрій відкритим, щоб уникнути випадкових файлів від незнайомців.

Останній метод особливо корисний для людей, які не мають міцного підключення до Інтернету або взагалі не мають підключення до Інтернету. Використовуючи Wi-Fi Direct, бездротові адаптери для відправника та приймача підключаються безпосередньо один до одного. Після підключення файли можна надсилати безпосередньо без використання Інтернету. Оскільки він використовує бездротовий адаптер, цей метод набагато швидше, ніж Bluetooth, що досягає швидкості близько 200x швидше. Однак ця функція доступна лише на пристроях Android і потребує близьких пристроїв.

Коли справа доходить до універсальності, інструмент «Відправити в будь-яке місце» доступний на багатьох платформах. Підтримує Windows (Windows 7 і вище), MacOS (MacOS 10.9 і новіші) і Linux (Debian і Ubuntu). Наш улюблений менеджер файлів, MiXplorer, також має вбудовану підтримку. Існує навіть програма для Amazon Kindle і надбудови Outlook 2016 і Outlook 365. Ви також можете завантажити файл за допомогою веб-сайту або розширення Chrome.

Send Anywhere — це не більше, ніж велика програма для передачі файлів. У нашому списку немає надмірностей з деякими іншими додатками. Замість цього вона спеціалізується на передачі файлів і робить це добре. Він має більшість методів передачі файлів і підтримується майже скрізь. Це як швидко, так і безпечно і допоможе вам передавати файли там, де вони повинні.

Додаток 2: AirDroid

На відміну від Send Anywhere, AirDroid — це не просто додаток для передачі файлів. Це додаток, призначене для тих, чия робота робить їх відображенням між кількома пристроями. В результаті, він оснащений багатьма функціями, а не тільки в передачі файлів. Незважаючи на те, що програма обмежена як програма для передачі файлів, підтримка Wi-Fi Direct допомогла йому досягти другої позиції в нашому списку.

 • Установіть AirDroid безкоштовно з магазину Google Play

Почніть з поганих. AirDroid може передавати файли до 1 ГБ віддалено, а також у преміум версії. Цей низький розмір суттєво обмежує тип файлу, який можна перемістити, якщо тільки ви спочатку не стискаєте файл. Не оновлюючи послугу, ви обмежені поганою 30 Мб, просто відправте документ або два. AirDroid, однак, підтримує Wi-Fi Direct, що виключає ліміт на 1 Гб, але обмежується лише локальними пристроями.

Однак для наших читачів, які вирішили взяти участь у AirDroid, це, швидше за все, буде викликано всіма іншими функціями обміну файлами, які вони пропонують, крім файлів. AirDroid дозволяє отримувати сповіщення з телефону на робочому столі, надсилати SMS-повідомлення та сповіщення про додатки з комп’ютера, дистанційне керування пристроєм Android, віддалений моніторинг середовища мобільного пристрою через доступ до камери та багато іншого. Що ще краще, більшість цих функцій не потребують преміум-версії.

AirDroid обмежений як додаток для обміну файлами, коли мова йде про відправлення з мережі. Однак можливість спільного використання файлів за допомогою Wi-Fi Direct — це невеликий розмір файлу для віддаленого обміну файлами. Якщо будь-яка з інших функцій приверне вас, ми настійно рекомендуємо спробувати AirDroid.

Застосування 3: WeTransfer

WeTransfer — це безглузде додаток для спільного використання файлів. Вона спрямована на забезпечення швидкого та безпечного обміну файлами для людей, яким потрібні великі файли з одного пристрою на інший. Це також чудовий інструмент для передачі файлів іншим користувачам завдяки способу доставки.

 • Встановіть WeTransfer безкоштовно з магазину Google Play

Якщо ви спробуєте надіслати файл електронною поштою, у вас є обмежений розмір вкладень. Наприклад, Gmail обмежується 25 МБ. Те, що WeTransfer намагається зробити, це вирішити цю проблему, дозволяючи навіть більшим файлам надсилати їх за допомогою своїх серверів.

Безкоштовна версія обмежує до 2 ГБ, що може бути розширено до 20 ГБ. Ці файли зберігаються на серверах WeTransfer за допомогою шифрування AES 256 і доставляються одержувачу за допомогою шифрування TLS (таке ж шифрування, що використовується в HTTPS). За промовчанням файли залишаться доступними лише протягом семи днів. Тим не менш, преміум користувачі можуть розширити його.

Завдяки безкоштовній версії WeTransfer користувачі не можуть створити обліковий запис. Можна просто відкрити програму (або програму, розширення або сайт) і почати відправляти. Особі, яка отримує файл, навіть не потрібно мати обліковий запис, функцію, яку надає лише Send Anywhere.

Окрім шифрування під час зберігання, можна також захистити паролем файли, щоб ніхто не мав доступу до даних. Ця функція потребує преміум-версії, яка коштує $ 12 на місяць. Інакше, технічно, якщо особа, якій ви надіслали посилання на акції, які мають посилання на когось іншого, вони також можуть отримати до нього доступ. Що ще гірше, ви не можете видалити файл з безкоштовним сервісом; тільки WeTransfer може.

Можливо, найбільшою проблемою з WeTransfer є відсутність підтримки Wi-Fi Direct. Без цього або підтримки інших автономних технологій передача може бути здійснена лише в режимі онлайн. Під час створення хот-споту це може бути обхідним способом, не завжди можливим для людей з обмеженими планами передачі даних або без сигналу.

Також, WeTransfer не підтримує Windows. Незважаючи на те, що ви все ще можете використовувати розширення веб-переглядача або веб-сайт для перенесення, не існує рідної програми для Windows. Також неможливо передати папки. По-перше, ви повинні стиснути папку в ZIP-файл, а потім завантажити її таким чином.

Для тих, хто хоче передати файли кому-небудь, не вимагаючи одержувача, якому потрібна програма, WeTransfer ідеально. WeTransfer дозволяє відправляти електронні листи розміром до 20 ГБ, які можна захистити паролем. Для тих, хто віддає перевагу зручності надсилання електронних листів і завжди є в мережі, WeTransfer є відмінним варіантом.

Застосування 4: Pushbullet

Pushbullet схожий на AirDroid, тому що це додаток для багатьох користувачів, які хочуть залишатися на зв’язку і отримувати повідомлення незалежно від того, який пристрій вони використовують. У результаті вам потрібно обмінюватися файлами, які Pushbullet добре виконує. Однак, як WeTransfer, не існує жодного методу автономного обміну, тому користувачі з низьким охопленням або обмеженими планами даних повинні шукати в іншому місці.

 • Установіть Pushbullet безкоштовно з Google Play Магазину

Pushbullet налаштовується подібно до служби обміну повідомленнями. Пристрої відображаються подібно до того, як організовані ваші друзі, з якими ви можете вибрати та розпочати обмін повідомленнями. Подібно до текстового повідомлення, ви прикріплюєте файли, які можна спільно використовувати між пристроями.

Обмін файлами обмежений кількома способами. Перш за все, немає автономного режиму. Щоб відправити файли, надіслані серверам Pushbullet, а потім користувачеві, потрібно бути в мережі. Файли обмежені 25 Мб (або те ж саме, що і в Gmail) з обмеженням 2 Гб дискового простору. Проте, якщо ви оновлюєте до про-версії, ви можете збільшити розмір файлу даних, надісланого на 1 ГБ, і зберегти 100 ГБ файлів на сервері.

Шкода, що в той час як файли можуть бути зашифровані, цей вибір не є обов’язковим. На відміну від інших програм нашого списку, ви повинні ввімкнути шифрування, включаючи перемикання та створення пароля, який використовується для шифрування даних. Без цього багато користувачів надсилатимуть дані без безпеки.

Як AirDroid, Pushbullet має багато можливостей, які можуть бути корисними, залежно від ситуації. Наприклад, у про-версії є універсальний режим копіювання та вставки для пристроїв Android, що дозволяє копіювати посилання на один пристрій і вставляти його в інший. Ця функція працює з усіма програмами, крім пристроїв iOS.

Хоча файли можна надсилати на декілька пристроїв, це можливо лише для пристроїв, які використовують той самий обліковий запис. На відміну від Send Anywhere і WeTransfer, ви не можете надіслати один і той же файл багатьом людям, щоб завантажити його.

Pushbullet має найбільшу колекцію підтримуваних браузерів. Підтримується не лише Google Chrome, але й Firefox, Opera і Safari. А ті, хто не використовує ці браузери, можуть також надсилати файли через свій веб-сайт. Ви навіть можете створити обліковий запис, використовуючи дані для входу в Google або Facebook, щоб полегшити роботу.

Pushbullet ідеально підходить для тих, хто має потреби, крім обміну файлами. Якщо ви хочете відобразити ваші сповіщення або легко скопіювати та вставити інформацію з одного пристрою в інший, Pushbullet буде найкращим вибором. Однак, якщо ви бажаєте лише поділитися файлом, програми з більш високою позицією кращі варіанти.

додаток

Є кілька твердих пропозицій, коли справа доходить до Android спільне використання файлів додатків. Залежно від ваших потреб, ви знайдете для вас правильну пропозицію. Незалежно від того, чи потрібно додаток, який обслуговує лише файли, або ви хочете залишатися на зв’язку на декількох пристроях, доступна опція.

Коли справа доходить до найкращого сервісу, Send Anywhere є нашим вибором. Він пропонує найбільшу кількість параметрів спільного використання файлів. Є додаток для майже всіх платформ, а його преміальні послуги відносно недорогі. Його безкоштовна версія дозволяє відправляти файли розміром до 10 ГБ (найбільший з нашого списку), але після оновлення до версії Premium вона досягає 50 ГБ.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector