Як активувати параметри програмування в Galaxy Note 9

Той факт, що параметри програмування за замовчуванням приховані, не означає, що ви не повинні розблокувати їх. Хоча для коренерів його переваги очевидні, навіть для середнього користувача відкриваються двері для інструментів, які збільшують ваш досвід. Від швидкості анімації до поліпшення ігрової графіки, Параметри для розробників мають щось для всіх.

На даний момент ви можете здивуватися, чому він прихований. Причина в тому, що якщо ви не знаєте, що ви робите, ви можете внести деякі серйозні зміни в Galaxy Note 9, які, можливо, доведеться скинути до заводських налаштувань. Однак, не дозволяйте їм відлякати вас від розблокування. Розблокування параметрів програміста є обрядом переходу від середнього користувача до просунутого користувача, так що ви можете налаштувати примітку 9 поза стандартними опціями.

Увімкніть параметри програміста

Щоб розпочати роботу, перейдіть до головного меню налаштувань у Galaxy Note 9 і виберіть «Про телефон». Виберіть «Software information» (Інформація про програмне забезпечення) і натисніть «Build number» («Збірка номера») сім разів. Відобразиться повідомлення про тост, підраховуючи, скільки разів потрібно розблокувати цю функцію.

Після досягнення семи відтінків вам буде запропоновано ввести PIN-код, жест або код доступу. Після введення цієї інформації з’явиться нове повідомлення з назвою «Режим програміста активовано».

Після завершення відображення нового меню буде показано останню опцію на головному екрані налаштувань. Виберіть, щоб увійти в меню та переглянути всі приховані функції.

Після увімкнення опції програміста скористайтеся опцією налаштування. Щоб отримати кілька ідей щодо опцій, перейдіть за посиланням нижче, щоб отримати поради та інші приховані можливості для використання операційної системи Android.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector