Телеграма 101: як зробити скріншоти чатів на Android

Хоча це легко зробити знімок екрану зашифрованої розмови в чат телеграми за допомогою iPhone, це зовсім інша історія на телефонах Android.

Яке налаштування приховано у параметрах екрану?

Ми не на 100% впевнені, чому блокування коду є необхідним, оскільки скріншоти не зберігаються в програмі Telegram, але це може статися тому, що телеграма не бажає, щоб хтось інший мав доступ до телефону, роблячи знімки екрана секретних чатів.

Ця функція існує з моменту останнього оновлення додатків наприкінці 2016 року. Але насправді вона працює по-різному, залежно від версії Android, що працює на вашому телефоні.

Крок 1. Налаштуйте блокування пароля

Ви можете встановити чотиризначний PIN-код або алфавітно-цифровий пароль, щоб отримати трохи більше енергії, і ви можете використовувати свій відбиток як опцію для входу в телеграму незалежно від вибраної пароля. «Конфіденційність і безпека» -> «Блок кодів» для початку роботи.

Усунення несправностей

Якщо у вас є скріншоти, описані вище, але ви все одно не можете зробити знімок екрана в будь-якому секретному чаті (і все-таки отримаєте знімок екрана «Не можна» — скріншоти не дозволені програмою або помилка вашої організації)

  1. Перевірте, чи використовується версія Android нижче версії 7.0.
  2. Закрийте програму Telegram з меню Recent.
  3. Примусово припиніть програму Telegram у налаштуваннях програми пристрою.
  4. Видаліть програму повністю та переінсталюйте її.
  5. Видаліть програму та встановіть файл APK попередньої версії програми.

У наступній статті ми поговоримо про створення знімків на екрані в секретних розмовах за межами інструментів за замовчуванням, які Telegram пропонує, а також роблячи їх без попереджень про знімки екрану.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector