Як отримати благополуччя в Android 9.0 Pie на пікселі прямо зараз

З виходом Android 9.0 Pie, Google орієнтується на цифрове здоров’я. Digital Wellbeing — це новий набір функцій, призначених для зменшення залежності від смартфонів. Тепер доступна бета-версія, а Google шукає тестерів.

Хоча Android 9.0 Pie є офіційно доступним для смартфонів Pixel, ці нові функції Digital Wellbeing не доступні з коробки. На даний час для тестування доступні годинники додатків, панель інструментів, «Не турбувати» та «Вниз» (які разом називаються цифровими товарами), але вони потребують декількох кроків раніше.

Переконайтеся, що ви маєте право

Для використання функції цифрового благополуччя існує декілька передумов. Перш за все, ви повинні мати пристрій Pixel, тобто Pixel, Pixel XL, Pixel 2 або Pixel 2 XL. Відтепер, хоча інші телефони мають доступ до Android Pie, цифрова версія Wellbeing наразі доступна лише для пристроїв Google.

По-друге, ви повинні мати Android 9.0 Pie на вашому пристрої. Оскільки Android Pie вже висунуто до пристроїв Pixel, потрібно просто почекати офіційного OTA і оновити телефон. Вона також буде працювати на Android P Beta Developer Preview 4, так що якщо ви зараз використовуєте цю версію, ви можете спробувати її, чекаючи офіційного оновлення Android Pie від Google.

Фото через Google

Метод 1: Реєстрація в бета-програмі

Якщо ви відповідаєте вимогам приєднатися до програми, перейдіть за посиланням нижче. Введіть головну адресу Gmail, яку ви використовуєте в Pixel, і виберіть «Так» під запитанням «Чи є у вас Android 9 Pie на Pixel?»

  • Зареєструйтеся в бета-версії програми цифрового благополуччя електронною поштою

Протягом 24 годин Google надішле вам електронний лист із посиланням для завантаження бета-версії, щоб почати тестування цієї функції. Це може зайняти один день або більше, але Google має чітко визначити наступний крок у цьому процесі, надіславши вам електронний лист.

Ви можете стати бета-тестером, зареєструвавшись у магазині Play. Скористайтеся посиланням нижче, щоб зареєструватися — просто переконайтеся, що ви ввійшли в той самий обліковий запис Google, який використовується в Pixel. Натисніть «Стати тестером», після чого натисніть «Завантажити в Google Play», щоб перейти на сторінку «Магазин відтворення», де можна встановити програму.

  • Зареєструйтеся для бета-програми Digital Wellbeing через Google Play

Зображення Далласа Томаса / Android How

Спосіб 3. Завантажте файл APK

Якщо ви дійсно нетерплячі і вам просто потрібно мати додаток Digital Wellbeing зараз, ви можете встановити пакет APK без входу в посилання. APKMirror наразі має файл APK для копіювання, тому завантажте його за посиланням нижче, потім відкрийте файл APK з панелі сповіщень або завантажте папку і натисніть «Встановити», коли з’явиться запит.

  • Завантажити APK цифровий пакет благополуччя від APKMirror

Зображення Далласа Томаса / Android How

Після встановлення програми Digital Wellbeing у головному екрані з’явиться нове підменю «Цифрове благополуччя». Якщо він не існує, знайдіть пароль «Цифрове благополуччя» в панелі пошуку у верхній частині головного меню налаштувань і він з’явиться у списку.

Фото через Google

Ми наполегливо рекомендуємо всім користувачам Pixel використовувати цю програму. Ви не тільки отримаєте перший вільний погляд на нову функцію Pie, але й допомагаєте формувати його функціональність зі зворотним зв’язком. З нашими попередніми тестами він повинен бути прекрасним інструментом не тільки для людей, які хочуть передзвонити зі свого смартфона, але й для батьків, які хочуть, щоб їхні діти частіше відкладали свої телефони.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector