Звук космосу. Чи можна слухати? —

Нещодавно знайшов відео в youtbe де можна почути звук космосу, а точніше звук видаваний Юпітером і вирішив трохи дослідити дане питання. При чому в Інтернеті виявилося досить велика кількість звукових файлів які як би чути в космосі.

Чому «як — би»? чутні.

звуки космосу

Підзаголовок даної статті я написав не випадково, тому що я відразу подумав, що дані які розміщені в інеті з приводу звуків в космосі це нахабна брехня. Так як звук це коливання атмосфери і атмосфера передає їх на наші перетинки, які також починають коливатися з тією ж частотою і мозок перетворює дані коливання в звук. Але виникає цікаве питання, як передаватися звук в космосі, якщо там немає атмосфери або будь-якого газу — там ВАКУУМ. А вакуум це безповітряний простір і звук передаватися не може.

Так що ж це за звуки, записані вченими в космосі.

Тут трохи потрібно розуміти в діапазонах частот про діапазони я згадував у статті як працює динамік і там же я сказав, що людина (середньостатистичний) чує в діапазоні від 20 до 20000 Гц.

А якщо підвищити діапазон то це буде теж звук, але з абсолютно іншою частотою не чутної людським вухом. От саме ці можна сказати коливання і записують вчені, але це не звук так як є чітке поняття, що таке звук — згідно словників це хвилі, які розповсюджуються в пружної середовищі. Повітря в порівнянні з вакуумом теж є пружним середовищем. А хвилі і коливання, записані вченими і модульовані в звуковий діапазон — це всього лише натяк на те щоб ми чули в космосі якби діапазон нашого вуха був набагато і багато ширше.

Ось така ось загадка твориться в космосі)).

Давайте відвернемося від космосу, повернемося на землю і подумаємо, як ми можемо покращити свій автомобіль світлодіодними лампами. На сайті 4usaavto.com.ua ви зможете замовити лампочки для стопів і поворотів вашого авто.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector