Водафон Pass — як відключити, як підключити. Проблеми в нових тарифах —


На даний момент компанія Водафон активно підвищує абонентську плату за надані їй послуги практично у всіх тарифних планах. З цієї причини більшість пакетів стають невигідними. Зокрема, користувачам з тарифом RED S або RED Extra S ми рекомендували перейти в пакет СуперНет старт. Але тут є невелика проблема, а саме за замовчуванням підключена послуга Video і Online Pass.

Суть послуги PASS

Раніше компанія Водафон надавала в рамках абонентської плати лише доступ до мессенджерам. Але в міру розвитку останній, а також збільшення потреби в інших соціальних мережах було прийнято рішення виділити це в набір послуг під назвою PASS. Чому Pass — невідомо, та й не важливо. Суть в тому, що тепер, якщо в ваш тарифний план скажімо входить послуга Online Pass, то у вас є доступ до Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, текст в Viber, WhatsApp, Skype, Telegram і SnapChat. Якщо немає, то за додаткову плату ви її можете замовити.

Різновиди послуг Pass

Проблеми, які можуть виникнути при підключенні нового тарифного плану.

Для того щоб прорекламувати даний набір послуг Водафон вирішила підключати послугу без відома абонентів. Тобто ви переходите на новий тариф і вам автоматично підключається нова послуга, і перші 3 місяці ви за неї не платите. А через рекламний термін її потрібно буде або відключити, або за неї доведеться платити.

На даний момент:

Діє Акція суперлето в рамках якої (з 02.07.2018 р. По 31.12.2018 р.):

Абоненти СуперНЕт старт отримують послугу Video Pass на 3 місяці
Абоненти SuperNet Pro отримують послугу Insta PASS на 3 місяці

Як відключити послугу Insta, Video Pass

  • Для відключення Online PASS — * 316 * 3 #
  • Для відключення Insta PASS — * 310 * 3 #
  • Для відключення Video PASS — * 313 * 9 #

Чи потрібно відключати послугу online Pass в тарифі супернет Старт

Ні не потрібно. Тому як дана послуга вже сплачена вами в рамках абонентської плати. І абонплата не зменшиться після її відключення. Аналогічно не має сенсу відключати послугу Video Pass в тарифі СуперНет Про.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector