Віртуальні номера: в чому переваги? —

Віртуальні номери
Сучасні засоби зв’язку зараз переживають небувалий розквіт, надаючи такі послуги, про які кілька десятиліть тому можна було тільки мріяти. Новітні розробки дозволяють досягти суттєвої економії на веденні телефонних переговорів і отримати додатково масу зручних сервісів. До числа новинок в повній мірі можна віднести віртуальні номери, які до конкретного устаткування не прив’язані. Налаштувавши в особистому кабінеті переадресацію, можна одночасно здійснювати або приймати відразу кілька дзвінків. Наприклад, фірма надає послуги таксі, тому в години-пік на її номера буде здійснюватися цілий шквал дзвінків. Зрозуміло, що в такій ситуації нелогічно буде встановити в офісі десяток стаціонарних і мобільних апаратів, між якими будуть метушитися диспетчери або оператори.

Навіть при самій оперативній роботі велика частина замовлень буде упущена. Куди зручніше скористатися віртуальним номером: він всього один, тому клієнти поступово його запам’ятають. При надходженні дзвінка він автоматично переадресовується вільному співробітникові, тому звернувся дадуть досить оперативно. Віртуальна телефонія коштує набагато дешевше, ніж звичайна зв’язок. Крім цього, сервіс дозволяє приймати дзвінки в будь-якому місці і з будь-якого пристрою.

Ще одне досягнення сучасних технологій — прямий номер 495, який володіє широким переліком достоїнств. Перш за все, корисний він буде іногороднім фірмам, які орієнтовані на відкриття і ведення успішного бізнесу в столиці, але не бажають витрачатися на дорогу оренду офісу. Такий номер дозволяє завжди бути на зв’язку з партнерами і не викликати у них недовіру.

Подібний телефонний номер відразу зробить фірму більш престижною, солідної і надійної, адже клієнт, особливо великий, зверне увагу на те, що дзвонить він не по мобільному телефону, який легко замінити при бажанні, а за прямим міському. Це відразу робить партнера більш респектабельним в його очах.

Ще одна перевага — більш низькі тарифи, ніж при використанні традиційної телефонії. Так, по-перше, не доведеться витрачатися на проведення в офіс проводів і установки апарату, оскільки можна використовувати прямий номер на мобільному. А вартість кожного дзвінка, навіть при знаходженні в іншому регіоні, виявиться в рази дешевше.

Сучасні провайдери пропонують гарні і запам’ятовуються номери, які стануть візитною карткою фірми, думаючої про майбутнє, адже у веденні бізнесу немає незначних моментів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector