Відеоспостереження в квартирі. Навіщо? Нюанси! Що потрібно знати?

відеоспостереження в кварітре фото
Установка відеоспостереження для квартири традиційно обходиться дешевше, ніж для приватного будинку або офісу. Однак при складанні проекту і облаштуванні багатоквартирних будинків виникає маса нюансів. Це стосується придбання вузькоспеціальних засобів і технічних елементів, які гарантують високий рівень безпеки та цілодобовий моніторинг житлового простору.

Складнощі організації відеоспостереження в квартирі:

• Не залежно від того наскільки велика у вас квартира або на якому поверсі розташована, слід розуміти, що встановлення однієї камери в двері не забезпечить належного захисту. Тому підходити до установки потрібно комплексно. Варто розуміти, що монтаж систем відеоспостереження це не тільки прикрутити камеру в коридорі, це і настройка, визначення меж сліпих плям, підбір обладнання. Виходячи з цього, можна сказати, що якщо Вам потрібна безпека Вашого житла, то краще найняти компанію з досвідом, але якщо Вам хочеться погратися, то можна придбати IP-камеру і встановити її в коридорі спостерігаючи за своїм котом.

• Монтаж антивандальних пристроїв. Якщо камери встановлюються не тільки всередині приміщень, а й на сходовому майданчику, знадобляться спеціальні моделі камер, захищені від цілеспрямованих механічних ударів. Особливо це стосується досить старий будинків в яких вхід в під’їзд дозволений всім і кожному. Хоча замість покупки дорогої антивандальной камери можна встановити приховану камеру, тим самим забезпечивши і спостереження і захист від сторонніх.

• Монтаж міні-камер. Встановлювати стандартні типи пристроїв в квартирах нераціонально. Це порушить дизайнерську цілісність і зробить житловий простір некомфортним. Міні моделі ховаються в інтер’єрі і непомітні.

• Відео вічко. Установка відеоглазка допоможе доповнити систему спостереження ефективним засобом, який забезпечить зручний контроль доступу. Детальніше про відеоглазка можна ознайомитися тут.

Навіщо потрібно відеоспостереження в квартирі?

Системи допомагають стежити за тваринами і дітьми, контролювати збереження особистого майна в період тривалої відсутності. І хоча відеоспостереження для квартири вимагає певних вкладень, витрати окупаються спокоєм і безпекою мешканців.

Серед особливо популярних послуг — установка IP-камер з бездротовим з’єднанням. Зображення транслюється в онлайн-режимі на орендований (або придбаний сервер). Доступ на сервер відкритий цілодобово. Домовласник може стежити за тим, що відбувається в квартирі з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Інтернет, отримувати картинку на смартфон або планшетний комп’ютер і оперативно реагувати на те, що відбувається.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector