Що таке Smart TV. І його подальший розвиток —

Протягом півстоліття телевізор став одним з найбільш використовуваних видів техніки. Телевізор в наш час з кожним днем ​​набуває новий образ, технології не перестають зупинятися на досягнутому, прикладом тому є Smart TV. Пропонуємо вам хороший стиль з новітніми системами функцій і чудову якість зображення у форматі 3D Full LED. Спрощений пошук контенту, підключення до домашньої мережі інтернет, сервіс відео за запитом користувача. Функції, що пропонують перегляд програм, раніше переглянуті користувачем, а також доступ в інтернет магазин. Інтернет браузер, що дозволяє прямо зі Smart TV використовувати ресурси глобальної мережі.

Smart TV унікальний тим, що керувати цим телевізором можна голосовими командами, перемикати канали, міняти налаштування і управляти іншими функціями телевізора. Завдяки функції Dual View, запустивши її, ви зможете вільно переміщувати віконце, в якому відтворюється відео і зменшувати або збільшувати масштаб зображення. І варто зазначити, що екран Smart TV оснащений новітньою світлодіодним підсвічуванням LED.

Бездоганна якість і багатий функціонал техніки Smart TV буде забезпечувати затишок і відмінний відпочинок після важкого робочого дня.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector