Як через флешку подивитися презентацію на телевізорі

Хороші слайди з цікавим звуковим супроводом здатні додати фарб будь-якому публічні виступи, будь то лекція в інституті або презентація нового продукту. Але як бути, якщо на місці виступу немає комп’ютера або іншого пристрою, здатного прочитати файл, а тільки телевізор? Рішення є, і в цій статті ми його знайдемо. Давайте розбиратися, як через флешку подивитися презентацію на телевізорі.

Перегляд файлу PowerPoint на TV

Демонстрація презентації PowerPoint на TV через usb-накопичувач.

трохи теорії

Як правило, телевізори не в змозі прочитати файл з розширенням .pptx, винятком є ​​екземпляри з вбудованим браузером, за допомогою плагінів якого можна здійснити читання. Для багатьох користувачів це справжня проблема, особливо для тих, хто жодного разу не чув про об’єкти різних форматів. Проблема для багатьох, але тільки не для нас. Велика частина презентацій створюється в програмному забезпеченні Microsoft PowerPoint, яке входить в пакет Microsoft Office, тому ми і будемо розглядати саме його. Починаючи з версії програмі PowerPoint 2010, розробники додали можливість створення відео з вихідного проекту програми прямо всередині продукту. Зробити це нескладно, приступимо?

Створення та налагодження

Нам буде потрібно проект, з якого ми будемо робити відео. У готовому варіанті збережуться всі переходи і ефекти, також звуковий супровід і навіть указка. Непогано, правда?

Відкриваємо проект і на панелі управління переходимо на вкладку «Файл». Далі, «Зберегти і відправити», «Створити відео». У відкритому інтерфейсі ми можемо налаштувати якість:

  • комп’ютерні монітори та монітори з високою роздільною здатністю — висока;
  • інтернет і DVD — середнє;
  • переносні пристрої — низька.

І також можна вказати, чи буде включено звуковий супровід і указка. Тиснемо «Створити відео» і чекаємо закінчення обробки. Файл на виході буде з розширенням WMV, конвертувати його в інший формат можна відповідними програмами, таких в інтернеті предостатньо.

створення файлу

Після підготовки проекту його можна перенести на флешку, а її, в свою чергу, вставити в порт на спеціальній панелі телевізора, після чого запустити ролик.

висновок

Ми розібралися, як переглянути презентацію на телевізорі через флешку. За фактом ми будемо дивитися відео, благо при створенні можна налаштувати тривалість кожного слайда. На телевізорі не працюватимуть маркери. І також варто враховувати, що об’єкти, додані в проект на більш ранніх версіях програми, можуть не відображатися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector