Які 3D фільми для телевізора Samsung і LG кращі? —

гарне фото 3d очок
Для початку, варто зауважити, що в даній статті піде мова про 3D фільмах для ТВ Samsung і LG, а все тому що всі інші марки телевізорів побудовані за двома моделями вищевказаних брендів. Тому якщо Вам у вас якийсь інший ТВ, то швидше за все він використовує технологію LG. Про це докладніше описано в статті, — Який 3D телевізор купити?

Тепер наше завдання знайти фільм для свого TV і завантажити його з будь-яких файлообмінників або торентів. Суть в тому, можна знайти величезну кількість фільмів і шляхом проб і помилок знайти саме ті, які будуть підтримуватися Вашим девайсом. Але можна перед скачування глянути на дозвіл і тип самого фільму.

Так як здатність основної маси 3D телевізорів — 1920х1080, то і підбирати фільм для вашого телевізора варто тільки в такому дозволі. Ну, це звичайно все на момент 2015 — 2016 років і будемо, сподівається, що телевізори майбутнього перестрибнути межа навіть 4k. Тому як багато конвертують фільми без чорних смуг під плеєри з роздільною здатністю 1920 на 1600.

З приводу типу фільму можна сказати одне — анаглиф качати не варто і витрачати гроші на такі окуляри теж не потрібно. Дивіться фільми 3D в Фармат вертикальна або горизонтальна стереопара. Англійською це звучить як Anamorph OverUnder або Anamorph SideBySide.

Далі знаходите фільми, запасаєтеся попкорном і насолоджуєтеся переглядом.  

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector