Яка повинна бути діагональ телевізора? —

розмір телевізора цікаве фото
Телевізор є одним з основних домашніх джерел інформації, для кого-то він єдиний. Без телевізора багато сімей просто не можуть повноцінно жити. Не варто забувати про те, що це досить дорога техніка, тому купують телевізори рідко. Хороший, якісний, гармонійно вписується в інтер’єр телевізор при правильній експлуатації надовго буде створювати затишок і комфорт в будинку.

Так само, як і у будь-який іншої побутової техніки, важливою характеристикою телевізора є його габарити. У телевізора даний параметр основний, іноді єдиною, про яку йдеться, габаритної характеристикою є діагональ, виражена в дюймах. Під діагоналлю прийнято розуміти відстань між протилежними кутами. У сучасних широкоекранних телевізорів найбільш поширене, що вже стало стандартним, співвідношення сторін екрану прийнято 16: 9. Знаючи діагональ і те, що в одному дюймі 2.54 сантиметра, неважко підрахувати висоту і ширину телевізора в сантиметрах.

Визначаємося з діагоналлю

Відносно телевізорів необхідно розрізняти видиму, тобто діагональ тільки екрану, і повну діагональ, з урахуванням рамки. І в принципі в магазині ви побачить, що вказана видима діагональ. Але найбільш часто задається питання у тих людей, які не мали хорошого телевізора в будинку, — «А як я буду дивитися телевізор в невеликій кімнаті, якщо його розмір буде 42″ ». Відповідь, — «Відмінно будете дивитися!». Це питання необхідно ставити зовсім по-іншому. Тому що, чим більше розмір вашого телевізора — тим більше задоволення ви отримаєте при перегляді гарного фільму. Тому купуючи телевізор, краще задумайтеся про його характеристики, можливості, цінах на ремонт — http://www.service812.ru/remont_monitor.php, при наявності Smart технології та інших цінностях про які ви можливо будете шкодувати після придбання.

Завдяки досягненням науково-технічного прогресу в продажу є телевізори з діагоналями від 10 до 80 і навіть більше дюймів. І невеликі розміри презназначени не для економії бюджету, а для того щоб встановити його на кухню або в кімнату в якій він фізично ньому може вміститися.

Куплений один раз, телевізор покликаний неодноразово радувати вашу сім’ю високоякісним зображенням. При виборі 3D телевізора великої діагоналі необхідно переконатися, що розміри кімнати дозволяють перебувати від нього на відстані, що перевищує його діагональ в 1,5-3 рази. Саме на такій відстані проявляється стереоскопічний ефект. У випадку з 3D телевізором відразу варто приготуватися до трохи дорожче (10-15%), ніж ціна звичайного LED телевізора.

Не так давно в широкий продаж надійшли UltraHD телевізори з дозволом 3840 × 2160 пікселів. При перегляді на такому телевізорі з діагоналлю 42 дюйма відеозапису 4K формату на відстані близько метра видно такі деталі, як окремі волоски і пори на обличчі людини. Для Hi-End для домашнього кінотеатру телевізор з роздільною здатністю 4K має сенс купувати саме великої діагоналі, від 47 дюймів (незгірш від). Чим вище дозвіл біля екрану великої діагоналі, тим чіткіше картинка.

Місце для різних телевізорів

На кухню ідеально вписуються телевізори з діагоналями до 24 дюймів. Такі телевізори зазвичай не дивляться, а слухають. Для великої кухні можна не обмежуватися розмірами, тільки б інтер’єр не постраждав.

Визначтеся з місцем, куди будете ставити або вішати на кронштейн телевізор. Для більшості телевізорів в інструкції вказується, що необхідно залишити вільний простір між задньою кришкою і стіною не менше 10 см. Не слід ставити телевізор на техніку, поруч з мікрохвильовою піччю, а також поблизу раковини і газової плити. Піднімається пар, жир, бризки води і розпеченого масла можуть негативно позначитися на його працездатності.

Для дитячої кімнати брати дорогий телевізор не має особливого сенсу, вони можуть його розбити, особливо якщо діти ще маленькі. Основне його призначення показувати яскраві дитячі передачі і мультфільми, тому підійде майже будь-яка бюджетна модель з діагоналлю 24-32 дюйма. Занадто маленький телевізор буде негативно впливати на зір дитини.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector