У чому відмінність мозку від комп’ютера —

мозок і комп'ютер
У багатьох людей часто виникає питання — чим відрізняється людський мозок від комп’ютера?

Мозок складається з клітин, які називаються нейронами. Вони з’єднуються з мільйонами інших нейронів, а інформація передається через проміжки з’єднання, звані синапсами. Усередині клітини дані обробляються, що породжує ідею, концепцію або розуміння.

Комп’ютери побудовані з апаратних мікросхем, а центральний процесор (ЦП) обробляє дані після отримання їх від інших чіпів. Обробка даних, складається з декількох етапів, але основним контентом є те, що програмні продукти завантажуються в ЦП і обробляються. Вони надають інформацію про кінцевих результатах залежно від того, як програми забезпечуються даними і який запит, який подається в систему. Якщо запитується будь-яка інформація, що виходить за рамки програм, комп’ютер стає обмеженим в роботі.

Мозок — безмежний. З дитинства до повноліття він стає все більш розвиненим. Мозок може обробляти невідомі або абстрактні дані, а також надавати інформацію і знання.

Мозок складніший, ніж процесор, тому з нейронами і синаптическими сполуками можна обробляти всі види інформації. Він використовує п’ять почуттів: дотик, нюх, слух, смак і зір, а також інформацію і знання.

З іншого боку, процесор комп’ютера отримує дані, які вводяться на клавіатурі http://remontnoutbookov-nn.ru/remont-i-zamena-klaviatury-noutbooka.html, а потім обробляє їх, що дуже обмежена. Це люди вводять дані, пишуть програмні продукти і змушують комп’ютер вести себе як мозок.

Мозок більш інтелектуальний, ніж процесор комп’ютера, і йому ще належить навчити комп’ютер вести себе, як мозок людини.

Комп’ютери зможуть взяти на себе багато завдань людей. Але без людей, вони мертві, тому що люди повинні приносити життя цих комп’ютерів, працювати з ними і регулярно оновлювати, контролювати і підтримувати їх.

Так само, як мозок повинен відпочивати і розслаблятися, комп’ютери також мають потребу в цьому час від часу, але вони можуть працювати довше, ніж середній мозок. Поки мозок спить, комп’ютер може виконувати свої обов’язки по обробці даних і перетворення їх в знання та інформацію.

підсумок

Хоча центральний процесор іноді називають мозком комп’ютера, насправді, це неправильна назва. Як було викладено в цій статті, мозок виразно відрізняється від комп’ютера різними способами, і комп’ютер ще не навчив поводитися на 100%, як мозок.

Джерело: remontnoutbookov-nn.ru

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector