Тариф зроби сам від лайфселл. Порівняння і висновки! —

зроби сам - тариф лайфселл
Компанія лайфселл продовжує експериментувати з тарифними планами і на відміну від тих же Київстар або Водафон, в яких йде постійне зростання абонплати за аналогічних умов. Лайфсел же в свою чергу збільшує абонплату більш витончено. І тариф «Зроби сам» — не виняток.

Порівняння тарифного плану зроби сам з іншими тарифами Lifecell

Зроби сам — як найдешевший тариф?

Найбільш незадоволеними клієнтами серед абонентів лайфселл залишилися, ті кому не потрібен інтернет, дзвінки на інші мобільні, а по суті, потрібен телефон з максимально низькою абонплатою для здійснення дзвінків всередині мережі. До них відносяться абоненти колишнього тарифу дзвінки всім, тариф пільговий (який неможливо купити), тариф особливий (який пропонується тільки індивідуально і тільки тим, кому даний тариф і зовсім не потрібний).

І ось з назви «Зроби сам» здається, що зараз я виберу тільки, що мене цікавить і буду економити. АЛЕ !!!

При всіх виключених налаштуваннях в цьому тарифі абонплата становитиме 35 грн (мінімально). А це все одно, вище, ніж в вище перерахованих тарифних планах.

Зроби сам для інтернету!

З появою 3g і осудною швидкості мобільного інтернету для багатьох потреба в здійсненні дзвінків відпала і ті люди, які по годині висіли на телефоні зараз «сидять» в соц. мережах і месенджерах.

З цієї причини вигідно б було залишити велику кількість мегабайт, а хвилини всередині мережі залишити на мінімумі. АЛЕ !!!

Мінімальна кількість хвилин в мережі — безліміт за 35 грн + додаємо до цього тарифу ще 4 гігабайти інтернету (а це на хвилиночку в 2 рази, ніж в тарифі Жара) і отримуємо абонплату в 50 грн на місяць. А якщо додати використовуваного трафіку до 10 гігабайт, то абонплата виросте до 100 грн на місяць, що в 2 рази дорожче нехай і акційного, але все ж поки що діє тариф Спека.

Зроби сам для дзвінків!

Тепер розглянемо тариф як «звонилки». Безліміт усередині мережі — 35 грн і до них додаємо 100 хвилин на інші мобільні і отримуємо абонплату — 50 грн. Що також не найкращий варіант, тому як в тому ж смартфон 3g S за 60 грн ви отримуєте ті ж 100 хвилин, але ще і безлим в FB, 2 гігабайти інтернету.

замість висновку

Тариф «Зроби Сам» хоч і цікавий в налаштуванні і здається, що ви можете підключити тільки ті послуги, які користуєтеся, але все ж ціни на ці послуги залишають бажати кращого.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector