Послуга супер сім’я. Відключення підключення і кому це вигідно? —

Для початку потрібно розібратися, кому вигідно підключати дану послугу і чи варто взагалі її відключати або підключати якщо порівнювати з платними послугами компанії МТС такими як гороскоп або щось подібне, то дана послуга може бути кому то корисна.

супер сім'я послуга мтс

Суть послуги від компанії МТС полягає в наступному:

При підключенні послуги надається можливість встановити 2 номери на які можна буде дзвонити — безмежно не залежно від кількості хвилин надаються в тому чи іншому тарифному плані.

Раніше коли кількість хвилин було дуже обмежена і приблизно дорівнювало — 30 хвилинам в самих невідповідних регіональних тарифах МТС, то дана послуга дозволяла здійснити дзвінок вашої дитини Вам в будь-який час і будь-яку кількість разів на добу. Але зараз, коли в нових тарифних планах (просто супер) надається 100 або 200 хвилин в залежності від абонплати, то і послуга втратила свою цінність.

А вартість послуги становить 15 грн на місяць, що абсолютно невигідно, тому моя думка кращим варіантом буде її відключення.

Як відключити послугу супер сім’я від МТС.

  1. Для відключення послуги необхідно відправити запит виду — * 101 * 555 * 0 #
  2. Для перевірки статусу послуги слід набрати USSD запит — * 101 * 555 * 1 #
  3. І відповідно для підключення (що не радимо робити) відправляємо запит — * 101 * 555 #

Також в цю послуг входить послуга безпечний інтернет і дитина під наглядом, але ці послуги, якщо вони потрібні можна підключити і окремо, що зробимо трохи пізніше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector